Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Przeprowadzka firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 22 wrzesień 2021 - 21:55

Ja również należę do osób, które polecają firmę Japa&Co. Jeżeli chodzi o przeprowadzki to są prawdziwymi profesjonalistami. Można mieć pewność, że zabezpieczą wszystko dokładnie, no i ceny również mają bardzo konkurencyjne. 


Napisano 28 sierpień 2021 - 13:53

Do przeprowadzki polecam firmę Taxi Bagażowe Kraków. Oferują profesjonalne podejście do sprawy, sprawny i bezpieczny transport. Są godni polecenia.


Napisano 06 sierpień 2021 - 13:23

Japa&CO w przeprowadzkach nie ma sobie równych. Zresztą wystarczy poczytać opinie na ich temat, żeby się przekonać, że mają samych zadowolonych klientów. Także przynajmniej wiadomo, że z nimi podczas przeprowadzki nie będzie nerwówki. 


Napisano 20 lipiec 2021 - 14:08

W takich sprawach najlepsza jest firma Japa&Co. Oni mają spore doświadczenie i ekipę, która super ogarnia wszystko. Do tego ceny też dosyć konkurencyjne, także warto się do nich odezwać i mieć szybko z głowy całą przeprowadzkę. 


patiks

Napisano 07 lipiec 2021 - 09:23

Adexim wszystko ogarnie – nie ma się o co obawiać. U nas cała przeprowadzka została załatwiona jednego dnia, tak, jak tego chcieliśmy i przez tyle czasu nie pracowaliśmy. Gdybyśmy mieli całość zorganizować na własną rękę, to byłoby raczej niewykonalne. 


Napisano 25 maj 2021 - 11:00

Japa&Co jest najlepszą firmą, jeżeli chodzi o przeprowadzki firm. Przeprowadzali m.in. Leroy Merlin czy SCANIE, także myślę, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i na pewno poradzą sobie również z Twoją firmą :)


anetaluty

Napisano 26 kwiecień 2021 - 21:10

U mnie podczas przeprowadzki anglia polska najlepiej sprawdziła się firma MikeBus.


Napisano 23 kwiecień 2021 - 10:14

Przeprowadzkę dobrze jest zorganizować z firmą, która jest godna zaufania. Tak jak na przykład Japa&Co, którą zna wielu i dużo miało z nimi dobrze przeprowadzone przeprowadzki. Także nie ma sensu uderzać w ciemno, tylko odezwać się do firmy, która jest pewna. 


Napisano 27 marzec 2021 - 00:23

Do przeprowadzki polecam sprawdzoną i godną zaufania firmę TM Transport24. Przeniesienie całego dobytku na drugi koniec miasta przebiegło bardzo sprawnie. Firma ta wykonuje również zlecenia od klientów biznesowych. Polecam.


primosegundo

Napisano 25 czerwiec 2020 - 09:43

Powodzenia w przeprowadzce!  :D

Ale pamiętaj też o zatroszczeniu się o zmianę adresu w portalach na których się reklamowałeś - często trzeba się tam kontaktować z administracją strony, i może to zabrać trochę czasu. Szczególną uwagę zwracaj oczywiście na wizytówkę Google'a, a korzystając z okazji, możesz też ją trochę podrasować  ;)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)