Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Drukarnia internetowa - która najlepsza?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 12 sierpień 2021 - 11:21

marka.plus nie jest najtaniej ale jest bez problemów


banisadus

Napisano 11 sierpień 2021 - 14:12

Muszę sprawdzić te linki, które tutaj wysłaliście. Planuje na urodziny firmy zrobić dla pracowników kalendarze. 


kosek77

Napisano 23 kwiecień 2021 - 12:37

Faktycznie takie kalendarze do firmy warto zamówić, my jeśli chodzi o to co w biurach to drukujemy w drukarni Designer kalendarze planszowe https://www.drukarniaszczecin.pl/kalendarze_planszowe, a dla klientów robimy często w formie reklamowej jako taki promocyjny gadżet kalendarze przeznaczone na biurko i wydaje mi się, że to ciekawa opcja.


pawelszabla

Napisano 21 styczeń 2021 - 15:32

Jeśli chodzi o mnie to przy drukowaniu ulotek jestem ogólnie zadowolony z tego jakie możliwości daje drukarnia Designer. Ulotki  ( drukarniaszczecin.pl/wydruk-ulotek )prezentują się zgodnie z moim projektem, można wybrać dowolny rozmiar, poza tym wydruki są tanie, a akurat dla mnie jeśli chodzi o ten materiał reklamowy to decydująca kwestia i faktycznie z tych propozycji jakie dają jestem zadowolony. 


Caryk88

Napisano 23 październik 2020 - 14:36

.


Caryk88

Napisano 23 październik 2020 - 14:33

Korzystam z usług drukarni Comers w Warszawie, mogę Ci polecić, sprawnie realizują zamówienia właściwie niezależnie od tego czy będzie to sitodruk, jakieś kalendarze, książki czy banery to wszystko jest szybko gotowe więc pod tym kątem zdecydowanie na plus.


Majka_K

Napisano 07 październik 2020 - 09:46

Ja mogę uczciwie polecić Drukarnia Creative Partner . Drukują wszystko i na wszystkim. Mają tanie wydruki i szybki czas realizacji zleceń. Jeszcze się na nich nie zawiodłam.


kosek77

Napisano 15 wrzesień 2020 - 11:24

Długi czas zamawialiśmy duże kalendarze z trzema miesiącami jednocześnie, w sumie chyba takie najbardziej popularne, ale sam jak tak sobie myślę to uznałem, że to jednak nie do końca praktyczna opcja i z takimi kalendarzami jest problem i ostatnim razem już zamówiliśmy mniejszą opcję - .drukarniaszczecin.pl/kalendarze_dwudzielne. Oczywiście co do samego wykonania to tak samo, wysoka gramatura i do tego firmowe elementy graficzne, ale całość mniejsza więc tak z perspektywy wydaje mi się, że większa szansa na to, żę kalendarz gdzieś znajdzie swoje miejsce i tym samym moja firma będzie zauważalna.

 


mleszczak

Napisano 07 wrzesień 2020 - 14:04

W tej https://chroma.pl/pl  drukarni internetowej wam polecam zamawiać, mają dobrej jakości druk, szybką realizację, plusem jest też ekspresowe tempo darmowej wysyłki. Moja siostra korzystała z ich usług już kilka raz i  chwaliła, będzie tam zamawiała.


Elvira

Napisano 21 sierpień 2020 - 08:48

Już parę razy korzystałam z drukarni Drukomat.pl - bardzo podoba mi się obsługa klienta, łatwość złożenia zamówienia, szybka realizacja i jak dla mnie spoko ceny, często są zniżki. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)