Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak zatrudnić Ukraińca?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Marekk28

Napisano 12 marzec 2019 - 00:12

Może spróbuj skontaktować się z agencją pracy https://wynajempraco...nicy-z-ukrainy/Ja wspólpracuję od dwóch miesięcy z WorkBalance i jest ok


kolorowazelka

Napisano 10 maj 2018 - 10:04

Dużo takich pracowników zatrudniacie? Znalazłam takie informacje na temat pozwolenia na pracę w Polsce https://kochamczytac...bcokrajowcem/ może wcale nie jest to takie trudne gdy załatwia się to samemu? Ewentualnie można poprosić prawnika o pomoc.


Napisano 16 kwiecień 2018 - 08:06

Zdecydowaliśmy się ostatnio na kontakt z agencją pracy w związku z brakami kadrowymi i zobaczymy jak to na dłuższą metę wyjdzie. Początki są okej, będziemy mieli pracowników z Ukrainy za niedługo na zakładzie. Agencja która nam pomaga to Worksol, na stronie worksol.pl są opisani.


Napisano 21 luty 2018 - 14:11

Witam, polecam agencję Jobforme Sp. z o.o. Bardzo profesjonalne podejście, jasne warunki współpracy. Więcej informacji na ich stronie www.jobforme.com.pl

Napisano 02 luty 2018 - 14:36

Dobrą robotę co do pośrednictwa robi Worksol, nie mam większych zastrzeżeń. Mam ludzi z Ukrainy od IT i sprawdzają się bardzo fajnie, zaangażowani i też z dużą wiedzą. Dane agencji są na worksol.pl.


Napisano 30 styczeń 2018 - 09:32

Mogę dobre słowo o Worksol napisać, są w stanie znaleźć pracowników ze wschodu nawet z doświadczeniem menadżerskim. Kilka osób pracuje u nas w firmie na tego typu stanowiskach lub trochę niższych i dobrze sobie radzą. Na worksol.pl jest pełna oferta i namiar do agencji.


Napisano 02 styczeń 2018 - 15:23

Są agencje pracy, dużo firm zwłaszcza produkcyjnych z takiej obsługi korzysta. Myśmy zaczęli niedawno współpracę z nowym biurem nazywają się Worksol, na worksol.pl można ich ofertę znaleźć. Pierwsze wrażenie jest okej, dużo nam pomogli w kwestii obcokrajowców bo dopiero od tego roku zatrudniamy ludzi z Ukrainy i ułatwia nam to życie, bo w Polsce rąk do pracy zaczęło brakował w pewnym momencie.


Forumowicz84

Napisano 28 grudzień 2017 - 13:46

Również miałem z tym spory kłopot, ale na szczęście poradziłem sobie z pomocą porad, które znalazłem na tej stronie https://gefest.pl/Li...lnosc_wiecej/27Wszystko jest napisane, jak sobie w takich przypadkach radzić, na co uważać i co jest zgodne z prawem i legalne.


Napisano 16 sierpień 2017 - 11:19

Mamy już trochę ludzi z Ukrainy na zakładzie i dobrze pracują. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Cała rekrutację to nam agencja Worksol przeprowadziła. Warto u nich sobie sprawdzić warunki, my już współpracujemy od roku i jest okej. Dobry kontakt, jasne warunki finansowe, nie zaskakują jakimiś dodatkowymi opłatami itp.


Baklazanka

Napisano 27 lipiec 2017 - 13:48

Znalazłam fajny artykuł na temat zatrudniania pracowników - http://nowymarketing...wego-pracownika ich rekrutacji itd. Teraz takie czasy, że więcej osób poszukuje pracowników i pracy. Przeczytajcie sobie, dużo przydatnych informacji znajdziecie. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)