Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: własna kawiarnia


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 luty 2020 - 13:39

Warto zadbać o odpowiednią reklamę lokalu. Personalizowane gadżety, odzież oferuje <a href="htttp://twist.lublin.pl>Agencja Reklamowa Lublin</a>


Epook22

Napisano 23 styczeń 2020 - 00:54

W takiej kawiarni bardzo przydatny będzie dystrybutor wody. Mi się wydaje, że pracownicy z pewnością będą z czegoś takiego zadowoleni. Możesz to kupić np. tu http://www.aquamo.com.pl/ . Jest to gwarancja niezawodności i niskiej ceny, bo firma działa już od dawna i wie jak tworzyć solidne dystrybutory. 


Woj Trela

Napisano 21 styczeń 2020 - 22:53

Tutaj dobry kontakt dla zainteresowanych, poza sklepem internetowym mają dużą wiedzę na temat tego biznesu.

https://www.benler.p...stkarki-do-lodu


infokasz

Napisano 09 grudzień 2019 - 14:52

A ile kosztuje otworzenie kawiarni gdy posiada się już swój lokal ?


Ania91

Napisano 02 grudzień 2019 - 14:14

Hejka  ;)  ;) 

Otwarcie własnej kawiarni nie należy do prostych rzeczy, jeśli nie wiesz, jak stworzyć kawiarnię to najlepszym sposobem będzie odbycie kursu w firmie Falkowski-edu https://www.falkowski-edu.pl/ . Uczą po prostu wszystkiego - kompletnie wszystkiego - a nawet jeśli  coś będzie niezrozumiałe, bądź trudne to zawsze po kursie otrzymujecie adres @ na który możecie pytać o wszystko. Nawet dowiecie się ile będziecie potrzebować kasy na otwarcie i gdzie pozyskać można więcej pieniędzy. Dadzą Wam info gdzie kupić najtańsze produkty świetnej jakości (bez reklam tych wyżej). Same konkrety a na koniec dostajecie certyfikat ukończenia kursu. Nic prostszego   :) 

 

Jeszcze raz podam Wam stronę do firmy, jak stworzyć kawiarnię https://www.falkowski-edu.pl/


Mavia

Napisano 29 lipiec 2019 - 13:37

Jeżeli chodzi o założenie własnej kawiarnii to warto zorientować się w kilku kwestiach. Przykładowo może Cię zainteresować zagadnienie dotyczące tego jakie pieczątki są przydatne w gastronomii. Ja ostatnio znalazłam ciekawy wpis na ten temat, tutaj: https://banja-luka.p...-w-gastronomii/ Podrzucam, bo może akurat okaże się on być przydatny ;)


Gregor1

Napisano 23 lipiec 2019 - 20:37

Ile można zarobić na tym biznesie?


Belek

Napisano 12 lipiec 2019 - 14:22

Moim zdaniem szczególną uwagę trzeba zwrócić na konkurencje w okolicy i lokalizacje


Forumowicz84

Napisano 12 lipiec 2019 - 06:38

Decydując się na otwarcie własnej kawiarni trzeba pamiętać o odpowiednim wyposażeniu nie tylko lokalu, ale również i całego zaplecza. Jest wiele firm, które takie  wyposażenie są w stanie zapewnić. Warto jednak pamiętac o tym, aby wybierać sprawdzone firmy, które zapewnią najlepszy sprzęt. Jedną z takich firm jest https://mmgastro.pl/


Anastazja55

Napisano 13 czerwiec 2019 - 20:45

Jeszcze tylko trzeba dobrze wyposażyć taką kawiarnię w takie rzeczy jak odpowiednie lady czy lodówki na ciasto itd ;) Gdzie się zaopatrujecie? Ja czytałam gdzieś, że takim fajną firmą jest jamp http://jamp.com.pl/ Maja chyba wiele siedzib w różnych miastach.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)