Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Agencja pracy tymczasowej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

patiks

Napisano 14 wrzesień 2018 - 08:01

EuroKadra jest w różnych częściach Polski, tzn. ma placówki.

Działają rzetelnie, dobre warunki zatrudnienia, ale przede wszystkim można się dzięki nim dostać do znanych firm.

A te właśnie firmy w ogóle nie przyjmują bezpośrednio.

Chyba wszystko jasne, prawda? 


Patka79

Napisano 27 lipiec 2018 - 10:07

Niestety nie posiadam wiedzy odnośnie przepisów na ten temat, ale myślę, że w dzisiejszych czasach rozpoczęcie działalności w dziedzinie pośrednictwa pracy jest dobrym wyborem. Pamiętaj jednak, że oprócz wszelkich formalności związanych z tym biznesem, musisz także pomyśleć o lokalu, w którym będziesz mógł przyjmować twoich potencjalnych klientów. Bardzo szeroką i atrakcyjną ofertę na wynajem powierzchni biurowych znajdziesz na stronie http://www.officemap...strict[]=gdansk myślę, że bez problemu znajdziesz tam idealny dla siebie lokal w dogodnym położeniu. Myślę, że w dzisiejszych czasach to bardzo ważne, gdyż może przynieść ci to sporo nowych kontrahentów.


Napisano 20 czerwiec 2018 - 13:11

Dobra Agencja ------> John- Personal gmbh <------ Pracowałem przez kilka agencji i ta zdecydowanie jest najlepsza jak do tej pory


patiks

Napisano 15 maj 2018 - 08:14

Idziesz do agencji pracy EuroKadra. Etat dostajesz w zasadzie z dnia na dzień.

Nie ma z tym żadnych problemów. A w ten sposób można się dostać do naprawdę dużych firm.

Akurat pod tym względem w ostatnim czasie zaszły zdecydowanie mocne zmiany.

Ale też trudno przewidzieć, ja będzie dalej. 


Wojtek541

Napisano 30 październik 2017 - 12:34

Ja korzystałem ostatnio z agencji pracy http://axamo.plmają świetne podejście i naprawdę sporo pracy do zaoferowania. Można liczyć na ich pomoc :)

aneta33

Napisano 28 grudzień 2016 - 22:43

Agencji działa cała masa, moim zdaniem przy zmieniających się przepisach to naprawdę duże wyzwanie. Ale jak widać chętnych nie brakuje, wystarczy przejrzeć portale z ogłoszeniami, gdzie agencje publikują oferty pracy - np. http://www.praca-niemcy.comhttp://www.pracabelgia.comhttp://www.pracaholandia.com czy http://www.pracanorwegia.pl. No i oczywiście koordynatorów trzeba mieć po drugiej stronie lub pracodawców - takie kontakty niełatwo zdobyć. 


patiks

Napisano 23 grudzień 2016 - 08:09

Tutaj proszę - http://www.gigroup.com.pl

A ogólnie z agencjami różnie bywa. Wcale nie każda działa profesjonalnie.Wcale n

ie wszędzie to podejście jest wystarczająco dobre - przynajmniej tak uważam.


marta37

Napisano 30 listopad 2016 - 20:26

Wiele agencji ogłasza się w internecie, to główny kanał docierania do osób poszukujących pracy za granicą. Mnie jednak interesuje coś innego - jak po takim pobycie rozliczacie podatek z zagranicy? Wiem, że robią to firmy specjalizujące się w podatkach za pracę za granicą, np. http://euro-punkt.pl czy http://ecpodatkowe np. Czy takie agencje pracy nie mają własnych komórek do tego? 

 

Czasem agencje rekomendują jakieś biuro, ale zazwyczaj to są osobne byty. Moim zdaniem warto zlecić to fachowcom, z podatkami nie ma żartów... :) 


provvincja

Napisano 15 październik 2016 - 11:33

Wiele agencji ogłasza się w internecie, to główny kanał docierania do osób poszukujących pracy za granicą. Mnie jednak interesuje coś innego - jak po takim pobycie rozliczacie podatek z zagranicy? Wiem, że robią to firmy specjalizujące się w podatkach za pracę za granicą, np. http://euro-punkt.pl czy http://ecpodatkowe np. Czy takie agencje pracy nie mają własnych komórek do tego? 


patiks

Napisano 20 wrzesień 2016 - 13:13

Tutaj masz - http://www.aterima.pl

Akurat na ten czas to są tematy, które mają bardzo duże zainteresowanie. Po prostu ludzie szukają pracy tymczasem, szczególnie młodzi - w okresie letnim. To też jedyny sposób na dostanie się do wielu firm.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)