Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zakładanie firmy w Anglii


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

elka2002

Napisano 14 styczeń 2020 - 23:56

W rejestracji firmy w Anglii pomaga Fair Accountancy . Oferta tego biura księgowego jest bardzo szeroka. Zerknijcie sobie tutaj https://www.fairaccountancy.co.uk. Na pewno plusem jest to, że w UK prowadzenie biznesu jest prostsze i tańsze. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na prowadzenie swojej działalności właśnie w Anglii. Polska nie jest niestety krajem, który byłby przyjazny przedsiębiorcom. 


aniolek

Napisano 29 sierpień 2019 - 09:08

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak założyć firmę w Anglii to ja polecam udać się do prawdziwych specjalistów. Ja zdecydowałam się na usługi tej firmy: https://www.semperpa...e-firmy-anglia/ Naprawdę znają się na rzeczy ;) Doradzili mi w wielu dyskusyjnych kwestiach. Okazało się że założenie swojej działalności za granicą wcale nie jest takie trudne.


ydzik

Napisano 06 luty 2019 - 02:58

 

Ja bym doradzał agencję ze strony  https://rejestracjaspolkionline.co.uk. Pomagają krok po kroku w rejestracji firmy w Anglii, ja sobie ich chwalę. Dobry szybki kontakt mailowy, można było o wszystko na bieżąco dopytać, jasne warunki cenowe, nie mam uwag.

 

Mi bardzo pomogła firma https://www.admiraltax.pl/ , szybki kontakt a także co najważniejsze darmowa konsultacja. Załatwiają wszystko we własnym zakresie i nie musimy zupełnie się niczym przejmować. To naprawdę wielki plus.


RobertiPatrycja

Napisano 09 listopad 2018 - 11:28

Ja bym doradzał agencję ze strony  https://rejestracjaspolkionline.co.uk. Pomagają krok po kroku w rejestracji firmy w Anglii, ja sobie ich chwalę. Dobry szybki kontakt mailowy, można było o wszystko na bieżąco dopytać, jasne warunki cenowe, nie mam uwag.


Napisano 22 lipiec 2018 - 10:59

Pytanie z innej beczki. Czy w UK można wystawiać faktury drogą elektroniczną - np w pdf?

 


Napisano 23 luty 2018 - 22:12

Jeśli nie orientujesz się dobrze w brytyjskich regulacjach, to dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z usług takiego biura. Takie oferty bez problemu znajdziesz w sieci cracovia.org.uk Rejestracja w Anglii niesie sporo korzyści, ale musisz zwracać również uwagę na trudności z tym związanie np. nie każdą działalność przeniesiesz do UK.


patiks

Napisano 11 styczeń 2018 - 08:56

Prawda jest taka, że własna firma w uk ma sens wyłącznie wtedy, kiedy macie odpowiednich specjalistów do obsługi tego - współpracujecie w odpowiednim biurem księgowym czy kancelarią.Po prostu - wszystko musi się odbywać w 100 proc. w zgodzie z przepisami. Realnie - jeśli się nie siedzi w temacie podatków, spółek, zasad ich nie działania, to nie ma możliwości samodzielnego zajmowania się tym tak, aby na pewno wszystko odbywało się w zgodzie z prawem. Taki biznes to nie jest zabawa - wymaga zwracania uwagi na wszystko. 


piotrekmgs

Napisano 06 czerwiec 2017 - 12:47

Większość tych firm to zwykle naciaganie. Jesli ktoś chce odprowadzać skladki w UK i tym samym wybrac kraj gdzie płaci się ubezpieczenie trzeba wiedziec ze w Polsce prowadzenie działalnosci nie moze przekraczac 2 lat ciągłosci - to jeden z wielu wymogów które nalerzy spełniac. Osobiście polecam porady z tej firmy http://www.alphataxoffice.co.uk

pracownicy z bogatym doswiadczeniem.


Patrycjusze

Napisano 02 czerwiec 2017 - 12:54

Jeśli chodzi o Anglię to polecam uderzyć do tego biura rachunkowego http://polskie-biuro-ksiegowe.co.uk pracują tam również polacy więc łatwiej będzie wyjaśnić wszelkie wątpliwości.


gosiiiaa

Napisano 05 grudzień 2016 - 19:11

Osobiście polecam zajrzeć na stronę http://financialrepu...irme-czechach/, tutuaj jest wszysko opisane. Mozna też skontaktować się z firmą w razie jakichkolwiek wątpliwiości. Najlepiej w tych sprawach radzić się specjalistów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)