Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: sprawdzone biuro rachunkowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

jagger

Napisano 05 listopad 2017 - 15:19

Jakiś czas temu zrezygnowałem z usług tradycyjnego biura rachunkowego. Obecnie korzystam z firmy fintaxis.pl, która świadczy swoje usługi księgowe online. Mam dostęp do swojego konta i podgląd dokumentów w każdym momencie 24h/7 dni w tygodniu. Zawsze w razie wątpliwości czy pytań pozostaje kontakt do osoby, która zajmuje się obsługiwaniem mojej firmy. Na pewno biuro rachunkowe z dostępem online jest oszczędnością w stosunku do zatrudnienia tradycyjnej księgowej, czy zlecania rozliczeń za każdym razem z osobna. 


Aleksander Potocki

Napisano 01 listopad 2017 - 17:04

Dokładnie! Dobrze tu ktoś napisał, Czarnecki i spółka to syf i kilo mułu


bakłażan

Napisano 31 październik 2017 - 14:48

No jasne, tylko outsourcing, jeśli o usługi księgowe chodzi. To duża oszczędność kasy, nie ma co ukrywać. U nas wychodzi to sporo taniej, a z poziomu obsługi i jakości świadczonych usług jesteśmy bardzo zadowoleni! 


forted

Napisano 31 październik 2017 - 09:33

A ja jestem za outsourcingiem


Napisano 24 październik 2017 - 17:42

 Trzymajacie się z dala od Tax Care i wszelkich biznesów Leszka Czarneckiego, oszczędzicie dużo zdrowia i pieniędzy.


piotr11

Napisano 18 październik 2017 - 13:39

Mi się wydaje, że w takich sprawach naprawdę warto doradzać się znajomych. Oni są w stanie dużo nam pomóc i doradzić.


Joanna D.

Napisano 05 październik 2017 - 19:17

poszukuję biura rachunkowego, które zajmuje się również zakładaniem działalności gospodarczej. Najlepiej na pomorzu. Potrzeba mi tylko sprawdzonych firm.

 
Jeśli szukasz biura rachunkowego w Gdańsku to polecam Ci księgowych z biura Tax Free.  Od 3 lat prowadzą księgowość mojej niewielkiej firmy i jestem w 100% zadowolony. Z tym biurem rachunkowym masz zawsze wszystko na czas i w dodatku stosunkowo tanio (żeby nie powiedzieć: "za grosze). Wiem, że pomagają również przy zakładaniu działalności gospodarczej. Nie wiem na czym dokładnie ta pomoc polega i czy to będzie Cie coś kosztować, ale z pewnością zrobią to starannie i od A do Z. Wejdź na http://free-tax.pl - na stronie internetowej pewnie jest więcej info o usługach jakie wykonują.

TMK

Napisano 05 październik 2017 - 15:36

Poszukuję biura rachunkowego, które zajmuje się również zakładaniem działalności gospodarczej. Najlepiej na pomorzu. Potrzeba mi tylko sprawdzonych firm.

Cytując klasyka, biur Ci u nas pod dostatkiem. Dobry research, rozpytanie znajomych, sprawdzenie oferty, poczta pantoflowa i wtedy decyzja powinna być trafna. Warto pytać o używane programy i sprawdzić opinie o nich, w tej materii sporo dobrego można przeczytać o RESET2 z Wrocławia.


forted

Napisano 05 październik 2017 - 14:33

A ja z kolei korzystam z usług tmf group już trzeci rok, jeśli chodzi o księgowość i jestem bardzo zadowolony. Nie wiem, czy o nich słyszeliście, więc wyjaśniam pokrótce. TO firma o międzynarodowym zasięgu, która ma swoich specjalistów w ponad 80 krajach na świecie, w tym w Polsce. Działają nie tylko dla wielkich graczy, ale i dla małych zakładów, reprezentujących sektor MŚP. Ja usłyszałem o nich od znajomego z innej branży i nie będę ukrywać, że to było dla mnie jak dar z niebios. Dotychczas bowiem w swoim biznesie (prowadzę hurtownię sprzętu szkolnego, takiego jak ławki, krzesła, tablice, stojaki itd. itd.) zajmowałem się wszystkim, od marketingu po księgowość. Czułem się coraz bardziej wykończony i ulżyło mi, jak outsourcingowałem księgowość. Teraz tmf group prowadzi dla mnie obsługę księgową plus podatkową, wypełnia deklaracje, reprezentuje przed organami podatkowymi - https://www.tmf-grou...tax/accounting/. Przynajmniej teraz prowadzenie rachunków nie spędza mi snu z powiek, bo do tej pory siedziałem po nocach i  czytałem przepisy podatkowe . A to nie jest symaptyczna lektura...


enzymata

Napisano 29 wrzesień 2017 - 16:51

Sprawdzone biuro rachunkowe? Z pewnością Tax Expert z Wrocławia. Tutaj: http://taxexpert.com.pl/o-firmie/ macie opisane ich doświadczenie w pracy. Jak wiadomo - w tej branży to ma ogromne znaczenie, tak jak i szkolenia, czy ubezpieczenie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)