Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: zatrudnić pracownika czy outsourcing


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 03 lipiec 2016 - 21:21

ja jestem jednak za outsourcingiem. Może dlatego że sam z niego korzystam i w moim przypadku jest to impel business solutions


rozali33

Napisano 28 czerwiec 2016 - 09:35

Coraz więcej firm decyduje się na outsourcing w różnych kwestiach związanych z prowadzeniem firmy. Niesie on bowiem ze sobą spore korzyści biznesowe. Są na rynku firmy takie jak ta http://www.archidoc.pl/, które zajmują się zarządzaniem dokumentami i obsługą back-office. W ramach outsourcingu również o takich usługach warto pomyśleć.


Emmu25

Napisano 02 czerwiec 2016 - 06:30

Myślę, że wszystko zależy od branży i liczby obsługiwanych klientów przez firmę. Przeanalizuj ile dokumentów księgowych miałeś do tej pory i ile to kosztowałoby w zewnętrznej księgowości. Z księgowością zewnętrzną często można się w różny sposób rozliczać ... od liczby dokumnetów, stały abonament.


Daria32

Napisano 26 maj 2016 - 20:54

Zależy od wielkości firmy, ale faktycznie jeżeli masz małą firmę, a nie mikro to zalecam utworzenie etatu, jeśli zaś nie masz 10 pracowników to lepiej outsourcing. 


Dobrosława

Napisano 19 maj 2016 - 10:25

Moim zdaniem dużo taniej wyjdzie outsourcing i z pewnością jest wygodniejszy. Jednak wszystko zależy od obrotów firmy i czy możesz sobie pozwolić na zatrudnianie etatowych pracowników. Osobiście polecam zrobić rekonesans po biurach rachunkowych i przeliczyć co bardziej się oplaca. 

Ja dla mnie korzystniejsza opcja to biuro rachunkowe, ale sam musisz dokładnie przeanalizować co w perspektywie bardzo jest opłacalne dla Twojej firmy. 


malimali

Napisano 18 kwiecień 2016 - 18:17

Outsourcing ma wiele plusów, ale od pewnego momentu jest nieopłacalny... Warto byłoby przeliczyć dokładnie koszty.

M&M Księgi Rachunkowe

Napisano 25 styczeń 2016 - 12:01

Wszystko zależy jaki obrót ma firma i czy może sobie pozowlić na księgową. Czasy idą w outsourcing ze względu na mniejsze procedury niż przy zawieraniu umowy o pracę. Druga sprawa to dostępność praktycznie 24/h 7 dni w tygodniu. Nie ma sytuacji, że zbliża się rozliczenie i księgowa chora itp. 
Następna sprawa - odpowiedzialność. 
 


Napisano 28 grudzień 2015 - 21:35

tyle się mówi o outsourcingu i nie bez przyczyny. Jest masa zalet korzystania z takiego rozwiązania. Zobacz sobie np. jak Impel oferuje swoim klientom usługi dla firm i jak można dobrze na tym wyjść


grafolog123

Napisano 14 grudzień 2015 - 12:04

Możesz stworzyć etat, ale też weź pod uwagę, że konieczne będzie zakupienie odpowiedniego oprogramowania, na przykład takiego jak to- program kadrowo płacowy. To jednak zrozumiałe, że nie możesz wszystkiego robić samodzielnie- zatrudnienie pracownika jest tutaj najlepszym wyjściem. 


Napisano 30 listopad 2015 - 22:40

a ja jestem zdania, że jednak outsorucing będzie lepszy. Ale to tylko moje osobiste zdanie bo sam korzystam z takich usług u Impel Business Solutions i bardzo dobrze mi się to kalkuluje. Jednak jeśli się zdecydujesz na zatrudnienie własnej księgowej to oni też mogą ci pomóc przy rekrutacji


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)