Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jaki prawnik z Poznania - spadek?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mariad

Napisano 26 czerwiec 2020 - 16:48

Również serdecznie polecam Kancelarię Koschel-Sturzbecher https://adwokaci-ks.pl/ jako zespół fantastycznych adwokatów   :) Miałam przyjemność korzystać z ich usług podczas kilku spraw sądowych. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. 


czeresnia131

Napisano 02 kwiecień 2020 - 13:41

W sprawie spadkowej po zmarłej bliskiej osobie mi również pomogła Kancelaria Pani Agaty Koschel-Sturzbecher. Nie bardzo orientowałem się w temacie, a oni pomogli mi załatwić na czas wszystkie formalne sprawy. Mogę jak najbardziej polecić.


annkarpin

Napisano 02 kwiecień 2020 - 13:27

.


annkarpin

Napisano 22 marzec 2020 - 12:23

Bardzo dobrą opinię w Poznaniu ma Kancelaria Koschel-Sturzbecher https://adwokaci-ks.pl/Znam kilka osób, w których imieniu występowali w sprawie spadkowej i bardzo sobie chwalili.


Napisano 30 styczeń 2018 - 15:06

Polecam umówić się do Pani Chróścielewskiej. To jedyny znany mi prawnik na którym naprawdę można w stu procentach polegać. Byłem u niej trzy miesiące temu. Pani Magda przejęła moją sprawę od innego prawnika, z którym współpracowało mi się naprawdę naprawdę źle. Dopiero wtedy kiedy ona się tym zajęła, zrozumiałem jak bardzo tamten prawnik namieszał i ile rzeczy zepsół. Pani Magda na szczęście wszystko błyskawicznie sprostowała i bardzo sumiennie i starannie zajmowała się moją sprawą aż do zwycięstwa. Bardzo sobie chwale jej pomoc :) Myślę, że ty też będziesz zadowolony.

Napisano 21 styczeń 2018 - 15:51

Potwierdzam, Pani Chróścielewska jest naprawdę świetna! Osobiście prowadziła moją sprawę spadkową i to jej zawdzięczam zwycięstwo. Naprawdę, z tak zaangażowanym, ciepłym i otwartym prawnikiem nie spotkałam się nigdy wcześniej. Wciąż jestem zdumiona, że w kancelarii adwokackiej może panować taka miła atmosfera, a jednocześnie prawnik, może być tak skuteczny.

Napisano 10 styczeń 2018 - 15:02

A musi być koniecznie z Poznania? Jeśli jesteś w stanie podjechać to bardziej polecałabym Panią Chróścielewską w Łodzi. Mają po prostu usługi na znacznie wyższym poziomie, zwłaszcza w tych zakresach prawa, a ceny zbliżone.


Napisano 07 kwiecień 2017 - 14:45

Skuteczny jest Szymon Stypuła. Jakiś czas temu prowadził moją sprawę dotyczącą zadośćuczynienia. Ogólnie jest to dość ciężka tematyka z punktu widzenia prawnego bo trudno jest wycenić wartość zadośćuczynienia, bo dotyczy strat niematerialnych. Ale koniec końców dostałem rzeczywiście uczciwe pieniądze które bardzo mi pomogły wrócić do zdrowia po wypadku.


Napisano 25 sierpień 2015 - 11:57

Ja polecam kancelarię Kacprzak&Kowalak. Moja sprawa skończyła się dla mnie pozytywnie, od tamtej pory zawsze jak potrzebuję pomocy prawnej to korzystam z ich usług.

Zgadzam się, jest to godna zaufania kancelaria. Fachowe doradztwo i pomoc w opresji. Polecam;)


Napisano 22 lipiec 2015 - 11:44

Ja polecam kancelarię Kacprzak&Kowalak. Moja sprawa skończyła się dla mnie pozytywnie, od tamtej pory zawsze jak potrzebuję pomocy prawnej to korzystam z ich usług.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)