Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Dobry adwokat do spadku


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 27 lipiec 2021 - 20:13

Mnie pomogli w www.adwokatweuropie.pl, a sprawa była skomplikowana, bo chodzło o spadek po krewnych zagranicą. Polecam, kancelaria działa rzetelnie i - co dla mnie było ważne - szybko.

Napisano 27 czerwiec 2021 - 06:38

W przypadku Wawy to odsyłam do adw. Michała Krawczyka. Początkowo też nie wiedziałem jak się za to zabrać i gdzie szukać kogoś ogarniętego ale jak już na nie trafiłem wszystko poszło sprawnie. Podobno byłem tym "złym" w rodzinie więc trochę to wszystko zajęło - najpierw spadek, później zachówek... Koniec końców mecenas przekonał mnie co i jak trzeba zrobić i udało się zamknąć temat pomyślnie. Myślę, że osoba godna zaufania i polecenia.


Napisano 21 czerwiec 2021 - 20:59

Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Wasilewskiego to najlepszy wybór w sprawach spadkowych. Pan mecenas skutecznie reprezentował mnie w bardzo skomplikowanej sprawie i dzięki jego pomocy przebiegła ona pomyślnie dla mnie.


Napisano 09 czerwiec 2021 - 11:11

Może podpasuje Ci oferta piotrbanczyk.pl


Karola48

Napisano 14 maj 2021 - 12:55

Nie każdy specjalizuje isę w prawie spadkowym, a tutaj żeby sprawę wygrać trzeba naprawdę kogoś z doświadczeniem w temacie jak np oni https://snkancelaria.pl/spadki/ Wiem że maja sporo wygranych tego typu spraw i ogromne doświadczenie w branży. Warto im zaufać.


maciek_p

Napisano 26 kwiecień 2021 - 19:18

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z kancelarią adwokacką prawa spadkowego z Gdańska Wojciecha Borowika specjalizują się w postępowaniach spadkowych - dobrze doradzają, mają indywidualne podejście do klienta i szukają rozwiązań Zajęli się sprawą spadkową tak, jak trzeba!


Anna_44

Napisano 14 kwiecień 2021 - 13:29

Najlepszych specjalistów z zakresu prawa spadkowego znajda Państwo na platformie

https://wideoprawnik.pl/152/info

 

Pomoc prawna bez wychodzenia z domu.


ivojim

Napisano 14 kwiecień 2021 - 10:25

Pewnie ktoś jest, jednak nie wiem czy jest to dobre forum aby zadać takie pytanie. Masz wiele forów prawniczych na których mozesz zadać pytanie o interesujacy Cię temat i właśnie tam polecałbym założyć pytanie.
 
Jeszcze dochodzi kwestia tego, czy prawnik zechce Ci doradzić. Takie uslugi są płatne. Najlepiej samodzielnie poszukaj w okolicy jakiegoś dobrego prawnika, który specjalizuje się w prawie spadkowym. Bo dzięki temu dostaniesz dobra informację.
 
Ze swojej strony mogę polecić tę kancelarię prawną https://cpkoscielniak.pl/

Napisano 07 kwiecień 2021 - 10:53

jeśli chodzi o częstochowę to polecam adwokata kancelaria-kowalscy.pl


mrowinski

Napisano 19 marzec 2021 - 12:20

Dzięki za rzetelne informacje.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)