Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry adwokat do spadku


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Jol70po

Napisano 02 październik 2019 - 10:08

W kwestiach spraw rodzinnych i spadkowych polecam w Gdańsku kancelarię www.duks.pl. Pani adwokat Duks-Taniewska jest doświadczonym i kompetentnym prawnikiem, który podchodzi do petenta z zaangażowaniem i oddaniem. W pełni skuteczna pomoc.


Sleep

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:50

Więcej tego sztucznego spamu! ^_^


cris02

Napisano 10 wrzesień 2019 - 12:21

ja szczerze polecam JWC kancelarię z Krakowa - wszystko bez problemu i bez stresu załatwione 


Napisano 25 sierpień 2019 - 20:42

To ja jeszcze dodam kancelaria-adversus.pl/ ze Szczecina. U mnie to oni zajęli się trudną sprawą spadkową i dzięki nim sprawa zakończyła sie pomyślnie dla mnie, także oceniam ich jak najlepiej, wysoki profesjonalizm i skuteczność.


Napisano 25 sierpień 2019 - 16:34

Z mojej strony 100 % zadowolenia z usług adwokata Pawła Świetlickiego z Suwałk. Solidna osoba, skutecznie działająca i zaangażowana w sprawy klienta, dlatego gwarantuję, że będziecie z jego usług tak samo zadowoleni.


Napisano 22 sierpień 2019 - 08:02

Ja w sprawie spadkowej zdałam się na kancelarię adwokacką Cejrowski. Zdecydowanie jestem zadowolona z podjętej decyzji. Rzetelna pomoc.


Napisano 06 sierpień 2019 - 19:58

Świetna kancelaria z której usług korzystałem to kancelaria pani adwokat Magdaleny Musiał w Chorzowie. Działają skutecznie, solidnie, na bank będziecie zadowoleni z ich usług, ja jestem bo dzięki nim wygrałem sprawę.


Napisano 05 sierpień 2019 - 09:07

Sprawy związane z moim spadkiem, ktory otrzymałam prowadziła kancelaria pana mecenasa Mateusza Mosora do którego namiary znalazłam własnie na forum. Sprawnie załatwione wszystlo, pan mecenas bardzo zaangazowany razem z całą kancelarią. serdecznie polecam 


Napisano 31 lipiec 2019 - 10:39

Od siebie mogę polecić kogoś z Lublina - Kancelarię Anny Legieć. Też mieliśmy trochę zawirowań jeżeli chodzi o kwestię spadku. Nie można było narzekać na brak działań ze strony Pani adwokat za co duży plus. Skuteczne i rzetelne podejście do tematu.


Napisano 28 lipiec 2019 - 21:34

We Wrocławiu mecenas Anna Klisz zajmuje się sprawami dotyczącymi spadków. Ja w sumie do mniej przez przypadek trafiłem, bo sprawa spadkowa po dziadku odbywała się właśnie we Wrocławiu i prawnik z Bydgoszczy, gdzie byłem po poradę polecił mi kancelarię Klisz i Wspólnicy. Tam właśnie ta prawniczka się wszystkim zajęła i bardzo dobrze wyszło!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)