Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Transport towarów sypkich


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pasia87

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:56

Sprawdź sobie na stronie http://pgt.pl, tam jest wiele artykułów dotyczących różnych obszarów branży TSL, jest tez tablica ogłoszeniowa, na pewno znajdziesz interesujące Cię informacje.


Caryk88

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:37

Polecam Keyo bo jezdzilem z nimi i miałem kolizje, nie z mojej winy w Niemczech. W Keyo od razu załatwili, byli w kontakcie z Policja niemiecka, poinstruowali mnie z ubezpieczeniem strony zdarzenia, mało tego sciagneli mnie do Polski, sami przyjechali po 5 godzinach z Szefem. To się dzisiaj już nie zdarza taka organizacja. Tam na miejscu już próbowano na mnie zrzucić wine bo nie umiałem po niemiecku mowic ale z Keyo po niemiecku mowia i mi pomogli na poziomie. Szacun.


kosek77

Napisano 31 lipiec 2019 - 09:33

Jeśli znacie dobrą firmę spedycyjną, która skupia się na logistyce materiałów sypkich to dajcie tutaj namiary. Chętnie skorzystam z propozycji, najlepiej jakaś firma, która ma doświadczenie właśnie w takich transportach i będzie w stanie się tym kompleksowo zająć. Potrzebuje kogoś, nad kim nie będzie trzeba stać z batem i od początku do końca go kontrolować w trakcie pracy.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)