Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Inwestowanie w złoto


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kas87wid

Napisano 31 październik 2019 - 20:57

Podstawa to zakup szlachetnych kruszców w sprawdzonym miejscu, mnie polecono tę mennicę http://mennicakapitalowa.pl Rekomendacja od osoby, która doskonale się orientuje w tematach związanych z inwestowaniem w złoto. 


Patka79

Napisano 11 październik 2019 - 14:06

Wydaje mi się, że dotychczas moment na inwestowanie w złoto był zawsze dobry ze względu na to, że na przykład na wartość złota nie wpływa inflacja. Niemniej jednak wraz z postępem cyfryzacji nie jest to do końca oczywiste czy wartość złota się utrzyma, obecnie pojawiają się alternatywne formy płatności jak kryptowaluty i przynajmniej na tą chwilę mogłoby się wydawać, że tak będzie wyglądać przyszłość. Ja osobiście lubię rozsądnie podchodzić do tematu i ponieważ nie jestem jeszcze do końca przekonana do kryptowalut swoje oszczędności umieszczam na lokatach. Obecnie korzystam z lokat w banku Santander, gdyż odpowiadają mi warunki, które oferują. Tutaj możesz sobie sprawdzić jak to się obecnie prezentuje https://www.santande...ntowanie-lokat/

Wysokość oprocentowania różni się w zależności do tego jaki wariant wybierzemy. Podobnie ze wzrostem oprocentowania, on również jest różnie rozłożony w zależności od tego na jaką lokatę się zdecydujesz. Warto się zapoznać i samemu ocenić :)


pasia87

Napisano 30 sierpień 2019 - 17:16

Jeśli nosisz się z zamiarem takiej inwestycji, zajrzyj koniecznie na https://mennicakapitalowa.pl Tam można kupić złoto, srebro, monety, co ważne - jest to sprawdzone źródło. Bardzo polecam :) 


AlicjaM

Napisano 30 sierpień 2019 - 09:00

Rynek się zmienia, równie dobrze mógłby stracić ;)


Alex-Kowalski

Napisano 30 sierpień 2019 - 00:31

pawelszabla

Jeśli zainwestowałeś wtedy jak napisałeś ten post to wiele mogłeś zarobić czyli tak opłaca się :D


Caryk88

Napisano 28 sierpień 2019 - 10:35

Spokojnie możesz zajrzeć na mennica24.pl. Mają sztabki i monety, doskonałe ceny. Polecam również ze względu na jakość obsługi.


merola45

Napisano 17 sierpień 2019 - 11:40

Tak jak większość wspomniała, zainteresuj się inwestowaniem w złoto. Jest to jedna z najpewniejszych inwestycji, bo to zawsze się będzie trzymać. Ewentualnie możesz przejrzeć lokaty na jakiejś stronie z rankingiem np. https://najlepszeban...m/ranking-lokat


Fizo

Napisano 13 sierpień 2019 - 11:16

Już lepiej inwestować w kryptowaluty.

Chyba sie zmieniło?


anielaw

Napisano 30 lipiec 2019 - 21:41

A znacie może jakiś skup złota, gdzie można w dobrej cenie sprzedać złoto? Może ten punkt online ktoś kojarzy https://skupau.pl?  


luke45

Napisano 12 lipiec 2019 - 06:44

Złoto zawsze będzie opłacalne.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)