Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Dobry dentysta


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

boddekk

Napisano 30 lipiec 2021 - 16:01

Ja mam słabe zęby więc u dentysty jestem często. Mam super dentystę ale wizyt tam i leczenia zębów to ja nie lubię. 

 

_______

https://colehaan.pl/


Napisano 25 lipiec 2021 - 19:45

Ja leczę zęby w B2 Dental Clinic i szczerze polecam ten gabinet stomatologiczny. Mają świetne podejście do pacjenta!


wolna

Napisano 21 maj 2021 - 09:06

Jeśli chodzi o dentystę to tylko i wyłącznie klinika Neo Dentica. Znajduje się ona w Łodzi. Na stronie https://www.neodentica.pl/zapoznasz się bliżej z jej ofertą. Gwarantuję, że będziesz zadowolona.


Karola48

Napisano 06 kwiecień 2021 - 14:41

Wpadnij do gabinetu Lubińska Stomatologia Ortodoncja, przyjmują na ul Mazurskiej 3/1 w Szczecinie, jeżeli leczyc zęby to tlko u nich, robią bardzo szybko, skutecznie i co najważniejsze bez bólu, co dla mnie jest bardzo istotne. Warto im zaufać.


nocykk

Napisano 31 marzec 2021 - 19:39

Polecam klinikę Fabdent w Warszawie, https://www.fabdent.pl/ Mają naprawdę wysoki poziom obsługi, najlepszych lekarzy, a w gabinecie panuje miła i bezstresowa atmosfera. Zabiegi są wykonywane w komfortowych warunkach, dla mnie to bardzo ważne. 


BarbaraGruszka

Napisano 09 marzec 2021 - 13:22

Najlepsze rozwiązanie zrobić nakładki u dentysty. Żadne wybielanie paskami dziewczyny zniszczycie sobie tylko żeby a efektu wow i tak nie będzie. Sama jakiś czas temu wybielałam zęby u dentysty i osobiście jestem bardzo zadowolona z rezulatu jaki mogłam osiągnąć....

 

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie tutaj:

https://www.ortoprot...bow-u-dentysty/

 

Na stronie jest opisane, jak powinno wyglądać wybielanie zębów. 


barakuda

Napisano 02 listopad 2020 - 19:28

Jakiekolwiek sposoby uzupełnienia wiążą się z podrażnieniami dziąseł. Warto wiedzieć, czym sobie można pomóc wtedy, kiedy dziąsła krwawią, są opuchnięte i podrażnione. Spróbujcie żelu Oreel - tania rzecz, a bardzo pomaga.


Napisano 22 lipiec 2020 - 08:53

Moje licówki mam od ponad roku i wciąż wyglądają idealnie. Ważne jest by dobrze o nie dbać, chodzić do dentysty i właśnie wybrać dobrych specjalistów do ich zrobienia. Takimi są dentyści w Dentalu na Lwowskiej w Lublinie, oni są najlepsi. Mają bardzo korzystne ceny, licówki i wszystkie inne usługi wykonują profesjonalnie, są rzetelni. 


Jojo44

Napisano 29 czerwiec 2020 - 19:20

Z tego co wiem pełnoceramiczne uzupełnienia nie zmieniają koloru przez kilka lat. Sama robiłam różne zabiegi, mające na celu metamorfozę mojego uśmiechu, ale w Warszawie u dr Jakubowskiej w http://dentsm.pl/ Było to całkiem niedawno, ale uśmiech jest w świetnej kondycji :) Byłam ostatnio na przeglądzie, gabinet jest świetnie przygotowany na przyjmowanie pacjentów w czasie Covid, na to też warto zwracać uwagę, umawiając się teraz do dentysty. 


mtzd

Napisano 24 czerwiec 2020 - 07:37

A dziewczyny czy porcelana nic a nic nie straci koloru z biegiem lat ?Można nosić bez poprawek z 10 lat ?
A jak z piaskowaniem np, można porcelanę piaskowac też?
 
Mam założone 2 mostki po obu stronach japy całie z tyłu , oba porcelanowe i one jakoś wciąż są tak białe jakby były założone dopiero co dzisiaj i nie wiem czy to kwestia materiału, czy taki "standard " porcelany czy może hmm, że na tyłach nie ma przebarwień od kawy, wina, bo wszystko skupia się na przodzie?
 
Mam zagwozdkę, bo chcę wiosną, a najpóźniej latem wymienić licówki na nowe i waham się, czy zrobić takie, jak miałam, cz jednak dołożyć i zrobić porcelanę... Boję się trochę piłowania zębów, bo do obecnych kompozytów mam spiłowane minimalnie.
Wydatek dośc duży, bo mam do założenia obecnie 7 szt w sumie, więc nie chcę potem żałować że wydałam kilka tyś zł i chodzę zmarszczona z złości.
Mam w buzi eraz kompozyty i porcelanowe mostki z tyłu i nie miem jednoznacznie odpowiedzieć które prezentują się lepiej, no bo tych z tyłu w zasadzie nie widzę aż tak dobrze. W pierwszej kolejności byłan nastawiona na wmianę kompozytow na nowe kompozyty, ale mam trochę wątpliwości, szczegolnie że mój lekarz wciąż twierdzi, że nie ma porównania i porcelana jest dużo dużo lepsza. (pomijam teraz koszty, a raczej chodzi mi o zachowanie się w buzi materiału).
 
Jesli chodzi o stomatologa do którego obecnie chodzę to jest to studio w Krakowie: https://studiose.med.pl/ I na razie jestem bardzo zadowolona. 

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)