Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Wózek dla dziecka - gdzie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kaja98

Napisano 16 sierpień 2021 - 23:02

Najistotniejsze jest to na jaki wózek ostatecznie się zdecydujesz. Ja Super zadowolona jestem ze swojego Riko Nesa. Wózek nie był szczególnie drogi, a jednak jakość jego wykonania jest świetna. Bardzo wygodny w prowadzeniu i dla dziecka. Polecam.


PawluM

Napisano 10 czerwiec 2021 - 13:07

Te 3w1, 2w1 raczej się nie sprawdzają z tego co słyszałam, są za ciężkie, więc i tak mamy często dokupują spacerówki. No ale to już same musicie zdecydować co kupicie. Jak jesteście w ciąży to zajrzyjcie sobie też na https://dzidziusiowo...osy-pod-pachami i poczytajcie o różnych ważnych sprawach dla przyszłych rodziców.


monroe96

Napisano 14 kwiecień 2021 - 12:50

Przede wszystkim zastanów się nad tym jaki ostatecznie wybrać. To bardzo odpowiedzialna decyzja, bo będziesz ponosić jej konsekwencje każdego dnia przez kilka lat. Ja polecam EasyGo Virage Ecco. Wózek ma sporą spacerówkę, więc na pewno będziecie mogli z niej korzystać do końca i wygodny system składania jedną ręką.

Każdy ma prawo do wyboru i podzielenia się opinią. U mnie też dzidzia w brzuszku, w końcu! Czekaliśmy szmat czasu, ponad 7 lat. No i teraz będziemy właśnie jeździć na zakupy. Wstępnie w Colibro https://colibro.eu/ upatrzyłam coś sobie ciekawego. 


Forumowicz84

Napisano 05 luty 2021 - 22:59

Przede wszystkim zastanów się nad tym jaki ostatecznie wybrać. To bardzo odpowiedzialna decyzja, bo będziesz ponosić jej konsekwencje każdego dnia przez kilka lat. Ja polecam EasyGo Virage Ecco. Wózek ma sporą spacerówkę, więc na pewno będziecie mogli z niej korzystać do końca i wygodny system składania jedną ręką.


lilu21

Napisano 31 styczeń 2021 - 20:20

W serwisie Pokato.pl znajdziecie też ogłoszenia na  wózek używany 3w1 i inne różnego typu oferty w tym niekiedy bezpłatne. Warto się tam rozejrzeć.


Wertyma

Napisano 25 styczeń 2021 - 17:02

Ja wszystko kupuję przez internet, więc o wózkach też się dużo naczytałam i ostatecznie zamówiłam ze sklepu http://dzidziowelove.pl/ . Przez internet bardziej się opłaca, zazwyczaj ceny są atrakcyjniejsze.


Napisano 31 grudzień 2020 - 00:14

Kupiłam kilka drobnych prezentów przez internet od Tosia, ale większe i droższe kupuję zawsze stacjonarnie, zgadzam się z Krzysztofem.


Napisano 27 grudzień 2020 - 18:33

Ja nigdy nie kupuję takich drogich rzeczy przez internet od kiedy raz bujalismy się z reklamacją pękniętego fotelika. Zawsze chodzimy do naszego sklepu na osiedlu Tosia i wszystko ogladamy, przymierzamy, dotykamy, podnosimy zy łatwo złapać np.wózek. Teraz tylko stacjonarnie.


Napisano 28 listopad 2020 - 23:45

U mnie już przy drugim dzieciątku dobrze się sprawdza wózek camini frontera 2 w 1 gondola i spacerówka. Nie kosztował dużo, z resztą w necie można sobie przejrzeć ceny, a jest wygodny i łatwo się składa. 


Napisano 13 listopad 2020 - 16:05

Kupujemy ostatnio wszystko online i z wózeczkami itp. gadżetami polecam sklep tosia


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)