Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Regały magazynowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

fashion.victim

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:48

Może poszukaj w sieci? To naprawdę, ale to naprawdę nie jest trudne.


domi.nika

Napisano 16 lipiec 2019 - 13:17

Polecam świetny artykuł o metalowych regałach https://www.aroxmedi...go-rozwiazania/


luke45

Napisano 15 lipiec 2019 - 13:46

W jakiej cenie takie regały?


PawluM

Napisano 16 czerwiec 2019 - 20:07

Bez tych na pewno ciężko o odpowiedni porządek i organizację magazynu. Takich rzeczy jest jednak bardzo dużo. Generalnie mając magazyn powinniście też zainteresować się wózkami widłowymi, te będą wręcz niezbędne. Możecie taki sprzęt kupić albo i też wynająć. Ja postawiłam na drugą opcję od firmy Gizo. Tu masz do nich namiary: https://gizo.pl/ Bardzo sobie chwale ich sprzęt, jest praktycznie jak nowy. Może kiedyś zainwestujemy we własne wózki.


Napisano 23 maj 2019 - 15:17

W Less Mess Storage można zakupić od ręki bądź wynająć regały magazynowe przy umowie na najem pomieszczenia. Pod wpływem obciążenia nabierają one stabilności więc nie widzę potrzeby ich zabezpieczania. Polecam!


pawelszabla

Napisano 25 luty 2019 - 09:11

Wyeliminowałem korytarze robocze regałami wjezdnymi. Moim zdaniem jeden z bardziej efektywnych systemów. Jak masz do czynienia na co dzień z mocno delikatnymi towarami to polecam rozmawiać mag-complex.pl , bo dobrze organizują właśnie takie magazyny. Nie ma też problemu z mocno wysoką zabudową. Pozdrawiam serdecznie.


Salvatore Conte

Napisano 22 styczeń 2019 - 13:35

Gdzie mogę kupić regały magazynowe. Czy należy je zabezpieczyć? Jeśli tak to co stosujecie?

 

Nie wiem, jakie dokładnie zabezpieczenia masz na myśli, ale możesz śmiało zastosować specjalne odboje magazynowe, doskonale się do tego nadają. Jeśli o regały chodzi, to w zasadzie można kupić je w wielu specjalistycznych sklepach i przy okazji radziłbym Ci również nabyć jakieś pojemniki magazynowe - niektóre z nich spokojnie mieszcząc się na regałach i ułatwiają przechowywanie narzędzi, czy też różnego rodzaju materiałów.

 

^_^


Wojtek541

Napisano 18 styczeń 2019 - 12:29

Akurat w tym zakresie również mogę polecić Ci abyś sprawdził ofertę sklepu https://biuromarket.com.pl/ ja u nich kupowałem nie tak dawno zestaw szafek i regałów warsztatowych. Wszystko dokładnie wymierzyli i przyszedł zgodnie z założeniami. Polecam


RobertiPatrycja

Napisano 04 grudzień 2018 - 14:39

Jest dobra firma w Pelplinie z którą współpracujemy od roku w kwestii wyposażenia magazynów, na stronie https://www.mag-complex.pl/masz do nich kontakt. Ogólnie można powiedzieć że ofertę mają od A do Z, od prostych regałów wspornikowych o dużej rozpiętości ramienia, po takie dość skomplikowane konstrukcje jak antresole magazynowe, można u nich załatwić wszystko co potrzebne żeby składować większe gabaryty i drobnicę.


Nobody

Napisano 29 sierpień 2018 - 07:56

Pytanie, co dokładnie na regałach ma być przechowywane?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)