Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: restauracje w warszawie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

wicehrabia

Napisano 29 grudzień 2019 - 22:38

Ja rzadko jadam w restauracjach, a wy?


grusz87

Napisano 27 grudzień 2019 - 21:04

Ja polecam przepyszną pizzę w Milanovo :) Moim skromnym zdaniem ta pizza jest wybitna :) Zresztą nie tylko pizzę serwują dobrą, także inne potrawy mają wyjątkowe walory smakowe. Jemy tam często albo zamawiamy na dowóz do firmy. 


aronr

Napisano 19 grudzień 2019 - 20:52

Restauracja słynie z naprawdę smacznych restauracji. Jeśli zdecydowałbyś się zarezerwować stolik w którejkolwiek z nich, nie musisz dzwonić do restauracji. Równie dobrze możesz dokonać tego za pośrednictwem tej strony internetowej: https://zjedz.my/


Agnieszka17

Napisano 13 sierpień 2019 - 11:04

Doskonała jest na Chłodnej http://www.barmarina.pl/  Mają bardzo dobre domowe jedzenie. Ceny bardzo przystępne a dodatkowo jak któś często chodzi jeść na mieście to tam 10 obiad jest gratis. U nas w firmie nawet zamawiamy catering u nich na szkolenia bo serio jedzenie jest znakomite.


anielaw

Napisano 30 lipiec 2019 - 21:46

Ja mogę polecić super restaurację Milanovo - na warszawskim Wilanowie. Bardzo fajna kuchnia, super pizza, często zamawiamy jedzenie od nich na dowóz. Tu można sobie sprawdzić menu https://milanovo.pl :) 


Jarecki85

Napisano 10 lipiec 2019 - 10:18

Według mnie najlepszą opcją jest restauracja Szkutnia. Byłem tam już kilka razy i zawsze bardzo smakowało mi jedzenie tam serwowane. Obsługa jest miła, a wybór dań tak duży, że bez problemu można znaleźć coś dla siebie.


Napisano 08 lipiec 2019 - 12:14

Ja lubie Udon-noodle bar na Marszałkowskiej :) Mają troche wege wersji i są super


Napisano 18 maj 2019 - 10:16

ja lubię chodzić do prime cut na twardej. I jedzenie mają dobre i fajny klimacik, taki niewymuszony. No i ich sandacz z puree z batatów i sosem holderskim to totalny sztos według mnie. I jak ktoś lubi steki to też polecam się do nich przejść bo będzie zadowolony.


Napisano 16 maj 2019 - 07:15

Polecam Ursus, trochę mylna nazwa, bo jak dzielnicy, ale tak się nazywa – Restauracja Ursus. jest przy Placu Czerwca. To typowa polska kuchnia, taka jaką gotują mamy i babcie.

Napisano 30 kwiecień 2019 - 15:15

Gdzie warto się wybrać na dobry obiad?

Zależy przede wszystkim od tego czy oczekujesz szukasz restauracji fine diningowej. W tym przypadku mogę spokojnie polecić White One, mają też sobotnie lunche w dobrej cenie. A z miejsc bardziej casualowych na pewno Sypką Mąkę i Masło. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)