Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Adopcja psa - czy to dobra opcja?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

prawidzek

Napisano 03 sierpień 2021 - 22:28

Pewnie, że lepiej adoptować. Wspaniałe doświadczenie. Ale, pierw uważam, że warto przeczytać o przyszłym towarzyszu np. na blogu o psach i samemu się zastanowić czy damy radę, czy nie. Dzięki temu będzie to odpowiedzialna i świadoma decyzja.


lemonado

Napisano 20 lipiec 2021 - 16:26

Oczywiście tak


Napisano 20 lipiec 2021 - 14:53

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł, jednak trzeba mieć pewność, że tego pieska się chce. Bo nie ma niczego gorszego niż oddanie go ponownie do schroniska. Dlatego trzeba przemyśleć, czy da się pieskowi dom na stałe. 


Marcysia21

Napisano 20 lipiec 2021 - 13:45

Oczywiście że adopcja psa czy innego zwierzaka to dobra opcja. Jest tyle schronisk w Polsce, które chętnie oddadzą swoje zwierzaki w dobre ręce.


Aligru

Napisano 19 lipiec 2021 - 13:19

To bardzo dobra opcja. Psiaki ze schroniska tylko czekają na nowych, kochających właścicieli. Pamiętaj tylko, że na samym początku w nowym miejscu zwierzę może być nieswoje, czuć się obco. Polecam wtedy zaopatrzyć się w ten produkt: https://www.adaptil.com/pl jest na bazie naturalnych feromonów i pozwala się psu poniekąd uspokoić.


sadjabloni9

Napisano 16 luty 2021 - 15:23

W moim odczuciu, adopcja psa była najlepszą, podkreślam NAJLEPSZĄ decyzją jaką podjęłam. Przede wszystkim moje życie stało się pełniejsze. Z mężem nie mamy dzieci i obecnie mamy taką małą kruszynkę obok siebie co jest mega pozytywne. Dlatego polecam każdemu. 


jakub.m

Napisano 11 luty 2021 - 15:25

Super sprawa i przede wszystkim szlachetny gest.


opokam159

Napisano 26 styczeń 2021 - 18:18

Wiecie co ostatnio podczas kupowania poroża jelenia natrafiłam na ciekawy artykuł na temat adopcji psów ze schroniska. Cały proces adopcyjny został tam ciekawie opisany więc warto sprawdzić jeżeli zastanawiacie się nad adopcją pieska., 


pomocna

Napisano 26 listopad 2020 - 17:32

Świetny pomysł. Sama od kiedy mam psa to wreszcie zaczęłam się więcej ruszać. Nie ma możliwości nie wyjść na spacer, cała rodzina jest zaangażowana i każdemu wychodzi to na plus. Na pewno trzeba się przygotować na taką adopcję - pies to nie jest zabawka. Jeśli decydujemy się to musimy zachowywać się odpowiedzialnie. Co do wydatków to na początek są największe - legowisko, miseczki, szelki. Świetne są te https://johndog.pl/p...k-new-czerwone/zarówno zimą jak i latem się sprawdzają. Nie krępują ruchów, przewiewne, łatwo utrzymać w czystości. Potem z zakupów jak pies nie choruje to głównie karmy zostają. 


kozacki

Napisano 22 październik 2020 - 19:54

Najlepsza! Ja mam suczkę z adopcji. Piesek wysterylizowany zero problemów naprawdę polecam.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)