Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Uciążliwe sąsiedztwo - środki prawne


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 19 czerwiec 2019 - 22:56

Mój problem polega na tym iz sąsiedzi ciągle narzekają na hałas w dzień przez moje dzieci które czasem biegają i bawią się na podłodze, ciągle nas wyzywaja i wzywają policję bo im za głośno .dodam że z mężem pilnujemy dzieci by nie bawiły się zbyd głośno ale ciągle im coś nie pasuje. ..

ZosiaA

Napisano 02 sierpień 2018 - 06:39

Tylko wzywać policję, do skutku


Napisano 01 sierpień 2018 - 20:17

Witam. Mam za płotem jakieś fitnes-siłownie. Bardzo często jest tek ,że zaczynają BARDZO GŁOŚNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! już o godz6,01 do nocy. Czasami do 23 lub , raz się tak zdarzyło do 4,03.Kiedyś mój syn nie wytrzymał i jak wrócił z pracy po 22 to zgłosił na policję zakłócanie ciszy nocnej. Patrol przyjechał po 45min no i na moje nieszczęście była już cisza. No i co na to policja?? ALE JEST PRZECIEŻ CISZA?? CO PAN OCZEKUJE OD NAS?? Po krótkiej rozmowie policja pojechała nic a nic nie robiąc z właścicielem!! MASAKRA!!!! Może coś ktoś podpowie?? Proszę


ZosiaA

Napisano 04 wrzesień 2017 - 16:47

To wybacz, faktycznie może nawet zdjąć ją całą i wogóle zrobić z nią co chce, jak chcesz się odgrodzić, postaw swoje ogrodzenie, tym bardzie, że masz psy i musisz je zabezpieczyć.

Napisano 04 wrzesień 2017 - 15:12

Sasiada

ZosiaA

Napisano 04 wrzesień 2017 - 15:01

Czyja to siatka?


Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:58

Witam.Co mogę zrobić w sytuacji gdy mój sąsiad celowo uszkodził siatkę ogrodzenia mój mąż ją naprawił, w ciągu kilku dni sąsiadka rozszczepila siatkę sportem i przywiązana sznurkiem. Mąż mój zwrócił jej uwagę na co ona bardzo agresywnie zareagowała naublizala mojemu mężowi ze co będzie chciała to będzie robić. Mam dwóch piesków które pomiędzy tymi sznurka wychodzą i biegają po okolicy chodzę wciąż i ich szukam.Jest to bardzo uciążliwe i ryzyko zeoga kogoś zgryz i wtedy to ja za nie będę ukarana.Czy jest na to jakaś rada co możemy zrobić?

Admin Infor.pl

Napisano 15 lipiec 2014 - 02:37

Wzajemne stosunki między właścicielami/posiadaczami nieruchomości sąsiadujących, względnie nieruchomości wzajemnie na siebie oddziaływujących, poza pewnymi chlubnymi wyjątkami, z reguły nie należą do łatwych i przyjemnych.

Powrót do artykułu: Uciążliwe sąsiedztwo - środki prawne

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)