Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Adwokat od spraw karnych Łódź


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 22 listopad 2019 - 18:00

W sprawach karnych dot. m.in. narkotyków i dopalaczy bardzo dobry jest adwokat Jarosław Szkudlarek z Łodzi, kiedyś pomógł synowi mojego znajomego jak go zatrzymali z konopiami w większej ilości i zanim dowieźli go z dołka to mecenas już z prokuratorem uzgodnił zwolnienie i młody wyszedł od razu i mecenas go odwiózł zesranego do ojca. Mój znajomy był wściekły na gnojka ale też zachwycony skutecznoscią i zaangażowaniem meceasa w sprawę jego syna. Do tej pory wychwala mecenasa że mu syna wyciągnał i jeszcze kilka innych spraw przy okazji poprowadził i wszystkie do przodu.


Baklazanka

Napisano 30 październik 2019 - 19:43

W moim przypadku sytuacja była bardzo trudna. Ktoś polecił mi Pana Mariusza Oleżałkę i chyba tylko dzięki niemu dziś jestem tutaj a nie w więzieniu bo ktoś bardzo się na mnie uparł, a ja nie potrafiłabym się bronić... Na szczęście miałam dobrego adwokata, który udowodnił moją rację. Pan adwokat dojeżdża, stawia się na prokuraturze, nawet do Warszawy pojechał, bardzo sprawny prawnik i oddany sprawie. 

Zgadzam się w 100%. Mecenas Olężałek to wybitny prawnik jeżeli chodzi o prawo karne. Młody człowiek ale bardzo waleczny na sali sądowej. Nie kasuje też niewiadomo jak więc tym bardziej polecam. 


Napisano 29 sierpień 2019 - 10:16

Chróścielewski - bardzo dobry fachowiec - polecam. Dostałem namiary do niego od znajomego, którego również wyciągnął z kłopotów. Skupiał się wyłącznie na sprawie i pomagał ją rozwiązać - z sukcesem nie narzekając na bigos, którego narobiłem.


Napisano 26 sierpień 2019 - 09:44

Mnie też bardzo pomógł adwokat Cyrański. Prokuratura wplątała mnie w jakieś tematy narkotykowe, wożenie jakichś przesyłek, takie rzeczy. Na szczęście poszedłem po pomóc do mecenasa Cyrańskiego i dzięki temu udało mi się wyciągnąć z całej tej sprawy. Mecenas poszedł do prokuratora, przeczytał całe akta i pokazał prokuratorowi, że nie ma żadnych podstaw do tego, żeby mnie oskarżać. Sprawa została umorzona, a ja mogę spać spokojnie. Z każdą sprawą karną można iść do Cyrańskiego, bo adwokat Cyrański to najlepszy adwokat od prawa karnego w Łodzi

Napisano 27 czerwiec 2019 - 23:34

W moim przypadku sytuacja była bardzo trudna. Ktoś polecił mi Pana Mariusza Oleżałkę i chyba tylko dzięki niemu dziś jestem tutaj a nie w więzieniu bo ktoś bardzo się na mnie uparł, a ja nie potrafiłabym się bronić... Na szczęście miałam dobrego adwokata, który udowodnił moją rację. Pan adwokat dojeżdża, stawia się na prokuraturze, nawet do Warszawy pojechał, bardzo sprawny prawnik i oddany sprawie. 


Baklazanka

Napisano 04 czerwiec 2019 - 18:49

Zdecydowanie polecam tę kancelarie - http://www.lodz-adwokat.pl/ 
Pani Adwokat Monika wybroniła mojego męża z trudnej sytuacji, gdyby nie ona to nie wiem co by teraz było. To naprawdę skuteczny adwokat no i też mila kobieta, a to w ciężkich chwilach tez jest ważne. 


Napisano 13 maj 2019 - 11:56

Mecenas Olężałek załatwił mi najłagodniejszy możliwy wyrok w sprawie o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości... Nie jestem dumny z tego co zrobiłem, wręcz przeciwnie, dlatego podwójnie doceniam pomoc i wiem, że drugi raz po alkoholu za kółko nie wsiądę... Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale i tak muszę z tym żyć. 


Napisano 04 maj 2019 - 19:09

Mnie pan mecenas Cyrański pomógł w sprawie o oszustwo. Zostałem bezpodstawnie oskarżony przez moich kontrahentów o to, że celowo nie wysłałem im opłaconego wcześniej towaru. Sprawa była dęta, ale ponieważ różnych transakcji między nami było dużo i trudno się było w tym połapać, to prokurator postawił mi zarzuty. Wtedy postanowiłem zwrócić się o pomoc do prawnika. Od kolegów dowiedziałem się, że najlepszy fachowcem od takich spraw w Łodzi jest adwokat Cyrański - od razu do niego poszedłem. Już na pierwszym spotkaniu zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, opowiedział mi ze szczegółami, co można zrobić w mojej sprawie, żeby mnie z tego wyciągnąć. Byłem bardzo zadowolony z tej rozmowy, więc zleciłem mecenasowi poprowadzenie całej sprawy. Mecenas od razu wziął się do roboty. Na następny dzień skontaktował się z prokuratorem, przeanalizował akta i złożył odpowiednie dokumenty. Wykazał prokuratorowi, że nie ma podstaw, żeby mnie oskarżać. Postępowanie zostało umorzone, a ja uratowałem moje dobre imię. Zawdzięczam to profesjonalnemu podejściu pana adwokata Cyrańskiego.

Napisano 27 kwiecień 2019 - 18:18

Zgadzam się z przedmówcami, pan adwokat Cyrański to najlepszy w Łodzi ekspert od spraw karnych. Uratował mnie w sprawie o wypadek drogowy. Poszłam do niego dość późno, bo dopiero wtedy, gdy sąd skazał mnie na grzywnę wyrokiem nakazowym. Mam taką pracę, że muszę mieć czyste konto, nie mogę być karana. Pan mecenas poprowadził moją sprawę w wielkim stylu. Zaskarżył wyrok nakazowy, złożył pismo z wnioskami o dowody, bardzo dokładnie przesłuchał świadków. Dzięki staraniom mecenasa Cyrańskiego w sprawie wyszło na jaw, że do wypadku nie doszło z mojej winy. Sąd nie miał innego wyjścia, musiał wydać wyrok uniewinniający. Bardzo się cieszę, że wybrałam wtedy właśnie mecenasa Cyrańskiego, dzięki niemu nie zostałam skazana i nie straciłam pracy.

Napisano 08 kwiecień 2019 - 18:24

Miałem bardzo podobny problem. Pojechałem na motocyklu, kiedy byłem jeszcze trochę wczorajszy. Złapali mnie i wydmuchałem tyle, że wystarczyło na prokuratorski zarzut. Od kolegi dowiedziałem się, że jest w Łodzi taki adwokat karnista, który specjalizuje się w przestępstwach drogowych, a nazywa się Cyrański. Poszedłem do niego po pomoc. Dodam, że sprawa była poważna, by jestem zawodowym kierowcą i mam wszystkie kategorie prawa jazdy. Pan adwokat Cyrański powiedział mi na spotkaniu, że widzi możliwość, żeby mi pomóc, więc powierzyłem mu tę sprawę. Podziałał, jak należy, pozałatwiał z prokuratorem i wywalczył mi to, czego potrzebowałem - sądowy zakaz prowadzenia pojazdów był tylko na motocykle, pozostałych kategorii nie ruszyli. Mecenas Cyrański to naprawdę rzetelny i skuteczny fachowiec, można do niego iść z każdą taką sprawą.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)