Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik - Łódź


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 21 marzec 2019 - 18:56

Wiele osób pisze tutaj o mecenasie Cyrańskim i muszę się z nimi zgodzić, pan mecenas jest naprawdę dobrym fachowcem od spraw karnych. Wkopałem się kiedyś w grubszy temat narkotykowy i byłem pewien, że pójdę siedzieć. Na szczęście poprosiłem mecenasa Cyrańskiego o pomoc. Mecenas podziałał w prokuraturze, a potem w sądzie i wszystko skończyło się dobrze, niewielką grzywną, którą dawno już spłaciłem. Do mecenasa Cyrańskiego warto iść z każdą sprawą karną, to typ adwokata, który stanie na głowie, żebyś nie poszedł do pudła.

roza15

Napisano 21 marzec 2019 - 18:16

Szukając adwokata specjalizującego się w danej dziedzinie powinniście sprawdzić ten ranking http://www.skuteczny-adwokat.com/ . Macie tam dużo informacji, kto z jego okręgu jest polecany i wysoko oceniany. Wiele osób z niego korzysta by znaleźć pomoc i też żeby ocenić kogoś, kto naprawdę pomógł. 


pawelszabla

Napisano 21 marzec 2019 - 12:39

Ja będę chwaliła kancelarię Negotium i p. Łukasza Żaczka -radca-lodz.com.pl. Alimenty wreszcie mój ex będzie płacił takie żebym mogła się spokojnie z dziećmi utrzymać. Wcześniej to kombinował, kręcił, ukrywał dochód, nie za bardzo można było jakoś zawalczyć o swoje, dopiero pan Żaczek znalazł sposób.


Napisano 21 marzec 2019 - 10:32

Mecenas Olężałek wyciągnął mnie z nie lada tarapatów. Mogło się skończyć na areszcie i więzieniu, a udało się wywalczyć dozór domowy i bransoletkę już na etapie przygotowawczym sprawy. Doceniam walkę i pomoc!!! 


Napisano 13 marzec 2019 - 15:08

Ja też korzystałam z pomocy mecenasa Cyrańskiego, jak wiele innych osób tutaj. W moim przypadku chodziło o jazdę po pijaku. Pojechałem na quadzie, a chcieli mi zabrać prawko na samochody. Na szczęście dobrze wybrałem sobie obrońcę. Pan adwokat Cyrański podziałał jak trzeba i nie straciłem prawka. Mecenasa Cyrańskiego mogę polecić każdemu, to super fachowiec od takich spraw.

Napisano 12 marzec 2019 - 18:37

Dobry prawnik to taki, którego wiedza i doświadczenie pozwala wygrać nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Niewątpliwie do takich zaliczam Pawła Cejrowskiego, który jest specjalistą w dziedzinie prawa rodzinnego i cywilnego. Trafiłam na niego dzięki dość głośnej sprawie, którą prowadził. 


Napisano 12 marzec 2019 - 08:29

Widzę, że wielu osobom tutaj pomagał mecenas Cyrański. Ja też wiele mu zawdzięczam. Kiedyś znalazłem się w bardzo trudnej sytuacji. Zerwałem z dziewczyną, a ona żeby się zemścić oskarżyła mnie o gwałt. Przyszła po mnie policja, zabrali mnie na przesłuchanie, a potem na dołek. W międzyczasie mój brat szukał mi obrońcy. Od kolegów słyszał, że jak chodzi o sprawy karne, to dobrym fachowcem w Łodzi jest mecenas Cyrański. Poszedł do niego, a mecenas przyjął sprawę i natychmiast pojechał do prokuratury czytać akta. Dzięki temu na posiedzeniu w sprawie tymczasowego aresztowania pokazał sądowi, że cała sprawa jest dęta i puścili mnie do domu. Później pan adwokat Cyrański poprowadził moją sprawę i doprowadził do tego, że została umorzona. Nie poszła nawet do sądu. Niedawno znów rozmawiałem z mecenasem Cyrańskim i powiedział mi, że możemy oskarżyć moją byłą o fałszywe oskarżenie mnie. Zastanawiam się czy w to nie wejść.

Sleep

Napisano 04 marzec 2019 - 14:54

Tych prawników to jest teraz tyle, że szkoda gadać. ;)


raku95

Napisano 04 marzec 2019 - 14:42

Chętnie zgadzam się z nudnają. Poszłam do pana Wawrzyńca Chróścielewskiego, by dowiedzieć się, co mogę zrobić w sprawie syna, który przez głupotę coś ukradł. Dostałam rzetelną informacje, a nawet poprowadzenie w sądzie. Walka z upartym i złośliwym oskarżycielem była ciężka, jednak Pan Chróscielewski http://www.skuteczny-adwokat.com/ wybronił nas i sprawił, że skończyło się na pracach społecznych. 


Napisano 01 marzec 2019 - 09:01

Mogę się zgodzić z innymi osobami na tym forum. Do sprawy karnej najlepszy jest pan adwokat Cyrański. Poszedłem do niego, kiedy odwiesili mi karę, a pan mecenas podziałał, napisał zażalenie, poszedł do sądu i załatwił mi z powrotem te zawiasy. Nie poszedłem siedzieć tylko dlatego, że miałem najlepszego obrońcę - pana mecenasa Cyrańskiego.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)