Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie szkolenia warto przejść aby łatwiej znaleźć pracę?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 29 maj 2018 - 16:17

Jest mnóstwo kursów doszkalających. Są zakłady pracy, które takie kursy sponsorują swoim pracownikom. Ludzie również sami się na nie zapisuja, bo chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe lub zdobyć zupełnie nowy zawód.

Duży wybor kursów, elastyczne godziny szkoleń ma w swojej ofercie ośrodek szkoleniowy Kontimex z Warszawy.


kreskowo

Napisano 15 maj 2018 - 23:51

W wielu zawodach przydaje się bardzo dobra znajomość Excela. Może warto ukończyć szkolenie https://eduexcel.pl/


Napisano 25 kwiecień 2018 - 11:55

Wszystko zależy od tego co się chce w życiu robić i jakie się ma wykształcenie. Bo można pracować na danym stanowisku i dodatkowo się dokształcać żeby zachować posadę, a można też być bezrobotnym i robić kursy żeby znaleźć jakąkolwiek pracę. Warszawski Kontimex oferuje bogatą ofertę kursów zawodowych i doszkalających. Warto się zapoznać z tą ofertą. 


patiks

Napisano 12 kwiecień 2018 - 08:13

Idziesz do EuroKadry, do agencji pracy.

Dostaniesz etat z dnia na dzień - tak to aktualnie wygląda.

Rynek od lat nie dawał aż takich warunków. Jest praca, można się dostać do solidnych firm.

Ale to trzeba chcieć, a większość ludzi tylko gada. 


Napisano 14 marzec 2018 - 15:46

wszyscy, którzy tu piszą to już żadne szkolenie im nie pomoże, jedynie sesja u psychiatry, albo nawet cały cykl sesji


Napisano 14 marzec 2018 - 15:25

Głownie dla mężczyzn mam cos do polecenia, a mianowicie kursy od galileum. Pl. Sam uczestniczyłem w nie jednych, przydają mi się do tej pory. Wszystkim polecam, to wiedza, która warto posiąść, łatwiej o prace zdecydowanie.

Napisano 06 luty 2018 - 18:50

Może spróbujcie iść zaocznie do szkoły policealnej. Ja jestem absolwentką policealnej szkoły dla dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory na kierunku technik administracji i ze znalezieniem pracy nie miałam żadnego problemu.

patiks

Napisano 23 styczeń 2018 - 09:10

EuroKadra - rozmawiajcie z agencją pośrednictwa pracy, bo można się dostać na bezpośrednie zatrudnienie. Pod tym względem z pracą nie ma żadnych problemów, bardzo dużo etatów, praca do znalezienia od zaraz, na dobrych warunkach. Ogólnie mamy teraz ten piękny okres, że każdy może znaleźć pracę.

ŁukaszP56

Napisano 11 styczeń 2018 - 09:24

Ja pomyślałbym nad szkoleniem z pakietu Microsoft ponieważ obsługa tych programów jest bardzo przydatna oraz co ważne jest też dobrym atutem podczas szukania pracy. Ja byłem na szkoleniu z Pakietu Microsoft w firmie informatycznej Szansa. Profesjonalne podejście, świetni fachowcy oraz ogromna dawka umiejętności i jedynie przydatnej wiedzy. Śmiało polecam, jeżeli nie do końca ktoś miał odczynienia z tymi programami. Na koniec dodatkowo otrzymujemy certyfikat Microsoft. 

marikaa

Napisano 08 styczeń 2018 - 13:40

Wedding planner to taki bardzo przyszłościowy zawód. Ja sama po zorganizowaniu swojego własnego ślubu i pomocy w kilku innych stwierdziłam pewnego pięknego dnia, że to jest właśnie to co chciałabym robić w życiu. Moje własne doświadczenie to jednak za mało dlatego zapisałam się na kurs dla wedding plannerów organizowany przez firmę emtg.pl . Polecam! Spora dawka rzetelnej wiedzy i praktycznych wskazówek. Mam już nawet pierwszego potencjalnego klienta więc trzymajcie kciuki :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)