Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie szkolenia warto przejść aby łatwiej znaleźć pracę?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

RobertiPatrycja

Napisano 18 październik 2018 - 08:17

Proponuję na początek kurs Skype u Tomka Zalewskiego, https://zalewskitomasz.pl/. Uczysz się przede wszystkim najczęściej występujących słówek w języku niemieckim, a to daje ogromną wartość, bo zaczynasz realnie rozumieć jakieś 70% tekstu czytanego, takiego zwyczajowego z gazet, książek podstawowych. Mnie to właśnie zaskoczyło. Kurs trwający z reguły od 4 -10 mieśięcy   jest zazwyczaj wystarczający, aby zbudować sobie wyobrażenie o dalszej nauce. Tomek zna się na rzeczy.


Patka79

Napisano 02 październik 2018 - 08:29

Ja mogę się z wami podzielić stroną https://leadership-c...zostac-liderem/ Kiedy niespełna 3 lata temu jako początkujący HR-owiec dostałam pod swoją opiekę cały obszar sprzedaży firmy, byłam z jednej strony przerażona ze względu na brak dostatecznej wiedzy, ale z drugiej strony podekscytowana szansą, jaką dostałam. Poza garstką najbliższych współpracowników nikt nie znał mojego nazwiska, a dziś kiedy odchodzę z organizacji szukając nowych wyzwań, dostaję dziesiątki maili z podziękowaniem, odwiedzają mnie różne osoby, które chcą się osobiście pożegnać, a od wszystkich płynie informacja, że robiłam dobrą robotę.


Napisano 28 sierpień 2018 - 14:54

Jest mnóstwo kursów doszkalających. Są zakłady pracy, które takie kursy sponsorują swoim pracownikom. Ludzie również sami się na nie zapisuja, bo chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe lub zdobyć zupełnie nowy zawód.

Duży wybor kursów, elastyczne godziny szkoleń ma w swojej ofercie ośrodek szkoleniowy Kontimex z Warszawy.

Ich oferta na stronie robi wrażenie. Większość to kursy zawodowe.


mgzeta

Napisano 07 sierpień 2018 - 10:25

Na http://sudharapolska.com/ jest duża oferta szkoleń z czego można wybrać coś co nam odpowiada. Ja jestem inżynierem i wybieram szkolenia z tej dziedziny. Ale ośrodków szkoleniowych jest masa i każdy jest w stanie wybrać to czym się interesuje. 


luke45

Napisano 27 lipiec 2018 - 06:40

To zależy jakie się ma predyspozycje. Nie każdy zrobi przecież kurs na suwnicę, a takie umiejętności są teraz w cenie. Na http://podsuwam.pl/s...obslugi-suwnicy można przeczytać, jak taki kurs wygląda.


mgzeta

Napisano 05 lipiec 2018 - 14:25

Oferty szkoleniowe są bardzo bogate i każdy wybierze coś dla siebie. Mój tata ostatnio był uczestnikiem takiego szkolenia http://emt-systems.pl/plc.html ale to głównie dlatego, ze z wykształcenia jest inżynierem. Ale szkoleń w każdej branży jest masa więc na pewno każdy coś dla siebie znajdzie. 


Napisano 29 maj 2018 - 16:17

Jest mnóstwo kursów doszkalających. Są zakłady pracy, które takie kursy sponsorują swoim pracownikom. Ludzie również sami się na nie zapisuja, bo chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe lub zdobyć zupełnie nowy zawód.

Duży wybor kursów, elastyczne godziny szkoleń ma w swojej ofercie ośrodek szkoleniowy Kontimex z Warszawy.


kreskowo

Napisano 15 maj 2018 - 23:51

W wielu zawodach przydaje się bardzo dobra znajomość Excela. Może warto ukończyć szkolenie https://eduexcel.pl/


Napisano 25 kwiecień 2018 - 11:55

Wszystko zależy od tego co się chce w życiu robić i jakie się ma wykształcenie. Bo można pracować na danym stanowisku i dodatkowo się dokształcać żeby zachować posadę, a można też być bezrobotnym i robić kursy żeby znaleźć jakąkolwiek pracę. Warszawski Kontimex oferuje bogatą ofertę kursów zawodowych i doszkalających. Warto się zapoznać z tą ofertą. 


patiks

Napisano 12 kwiecień 2018 - 08:13

Idziesz do EuroKadry, do agencji pracy.

Dostaniesz etat z dnia na dzień - tak to aktualnie wygląda.

Rynek od lat nie dawał aż takich warunków. Jest praca, można się dostać do solidnych firm.

Ale to trzeba chcieć, a większość ludzi tylko gada. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)