Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie szkolenia warto przejść aby łatwiej znaleźć pracę?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 14 marzec 2018 - 15:46

wszyscy, którzy tu piszą to już żadne szkolenie im nie pomoże, jedynie sesja u psychiatry, albo nawet cały cykl sesji


Napisano 14 marzec 2018 - 15:25

Głownie dla mężczyzn mam cos do polecenia, a mianowicie kursy od galileum. Pl. Sam uczestniczyłem w nie jednych, przydają mi się do tej pory. Wszystkim polecam, to wiedza, która warto posiąść, łatwiej o prace zdecydowanie.

Napisano 06 luty 2018 - 18:50

Może spróbujcie iść zaocznie do szkoły policealnej. Ja jestem absolwentką policealnej szkoły dla dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory na kierunku technik administracji i ze znalezieniem pracy nie miałam żadnego problemu.

patiks

Napisano 23 styczeń 2018 - 09:10

EuroKadra - rozmawiajcie z agencją pośrednictwa pracy, bo można się dostać na bezpośrednie zatrudnienie. Pod tym względem z pracą nie ma żadnych problemów, bardzo dużo etatów, praca do znalezienia od zaraz, na dobrych warunkach. Ogólnie mamy teraz ten piękny okres, że każdy może znaleźć pracę.

ŁukaszP56

Napisano 11 styczeń 2018 - 09:24

Ja pomyślałbym nad szkoleniem z pakietu Microsoft ponieważ obsługa tych programów jest bardzo przydatna oraz co ważne jest też dobrym atutem podczas szukania pracy. Ja byłem na szkoleniu z Pakietu Microsoft w firmie informatycznej Szansa. Profesjonalne podejście, świetni fachowcy oraz ogromna dawka umiejętności i jedynie przydatnej wiedzy. Śmiało polecam, jeżeli nie do końca ktoś miał odczynienia z tymi programami. Na koniec dodatkowo otrzymujemy certyfikat Microsoft. 

marikaa

Napisano 08 styczeń 2018 - 13:40

Wedding planner to taki bardzo przyszłościowy zawód. Ja sama po zorganizowaniu swojego własnego ślubu i pomocy w kilku innych stwierdziłam pewnego pięknego dnia, że to jest właśnie to co chciałabym robić w życiu. Moje własne doświadczenie to jednak za mało dlatego zapisałam się na kurs dla wedding plannerów organizowany przez firmę emtg.pl . Polecam! Spora dawka rzetelnej wiedzy i praktycznych wskazówek. Mam już nawet pierwszego potencjalnego klienta więc trzymajcie kciuki :)


wendi

Napisano 03 styczeń 2018 - 01:25

A może pomyślisz o założeniu własnej działalności? Ja na początku się bałam, a teraz uważam, że to najlepsze co mnie mogło spotkać, :)


annk

Napisano 30 grudzień 2017 - 12:41

Jak właśnie ktoś zamierza pracować w branży montoryzacyjnej to jak najbardziej polecam sobie zrobić kurs na diagnostę samochodowego http://www.pimot.eu/ w tej chwili to jest bardzo opłacalne zajęcie i potrzeba właśnie na rynku takich specjalistów jak najbardziej.


bntsigma

Napisano 17 grudzień 2017 - 13:34

W mojej ocenie teraz niezbędne są kompetencje z zakresu analizy danych w internecie, umiejętności promowania działalności firmy w internecie. Współczesny pracownik powinien obecnie napisać artykuł na stronę swojej firmy lub tekst do zamieszczenia w mediach społecznościowych. W niektórych branżach brak podstawowej świadomości marketingowej wśród pracowników jest spory - obserwuję to m.in. wśród pracowników laboratoriów badawczych. Wychodzi to m.in. gdy obserwuję poziom uczestników jednego z naszych szkoleń z zakresu umiejętności promowania laboratoriów w Internecie.


Napisano 14 grudzień 2017 - 14:18

  Szkolenia z MS office są bardzo przydatne, bo programy do edycji tekstów czy arkusze kalkulacyjne mają szerokie zastosowanie, niezależnie od tego czy jesteś inżynierem czy dziennikarzem. W mniejszych miejscowościach w cenie są takie szkolenia ja tutaj opisano  www.podkarpackie-praca.pl  ,  liczą się głównie praktyczne  umiejętności  i dlatego wielu osobom opłaci się kurs spawacza czy obsługi wózków widłowych   


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)