Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: dobry adwokat od rozwodów z Łodzi


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 14 lipiec 2018 - 23:41

Kancelaria pani Magdaleny Chróścielewskiej jest naprawdę godna polecenia jeśli chodzi o sprawy cywilne, a szczególnie rozwody. Mają bardzo duże doświadczenie w tego typu sprawach - za poleceniem znajomej, kiedy zrozumiałam, ze nie da się juz uratować mojego małżeństwa, zwróciłam się po pomoc właśnie tam - nie zawiodła się - świetni profesjonaliści, przeprowadzili mnie bezboleśnie przez cały proces.  


Napisano 25 czerwiec 2018 - 16:10

Dobra jest Pani mec. Chróścielewska, ale moim zdaniem możesz umawiać się spokojnie do wszystkich prawników z jej kancelarii. Jeśli chodzi o rozwody to w mieście nie ma chyba po prostu lepszych. Mówię o tym z własnych doświadczeń! Pozdrawiam!


Napisano 14 czerwiec 2018 - 19:50

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić piotrbanczyk.pl


Napisano 10 czerwiec 2018 - 12:04

Kancelaria Pani mecenas Chróścielewskiej specjalizuje się w rozwodach i polecałbym szukać pomocy właśnie tam. Mają zupełnie inne, uczciwsze podejście do klienta i do swojej pracy niż konkurencja, i chociażby dlatego jest to moim zdaniem miejsce godne uwagi. Polecam sprawdzić.


Napisano 24 maj 2018 - 09:17

Myślę, że ktokolwiek z kancelarii Pani Chróścielewskiej będzie dobrym wyborem. Zatrudniają tam samych najlepszych prawników, więc właściwie można się umawiać w ciemno. Byłam klientką przed dwoma miesiącami, a moja kuzynka pół roku temu i obie byłyśmy bardzo zadowolone ze współpracy.


Napisano 13 maj 2018 - 17:06

Dwa lata temu rozwodziłem się z żoną i mój rozwód prowadziła Pani Magdalena Chróścielewska - świetna, sumienna prawniczka z olbrzymim doświadczeniem w tego typu sprawach. Do dziś nie mogę się nadziwić mojemu szczęściu, że trafiłem na taką specjalistkę, bo rozwód wcale do łatwych nie należał, a mając Panią mecenas u boku wszystko poszło naprawdę zdumiewająco gładko. Polecam o niej poczytać na forach, w rankingach - ma same pozytywne komentarze od byłych klientów, a to myślę, mówi samo za siebie.


Napisano 24 kwiecień 2018 - 14:46

Zdrada to nie jest łatwa sprawa. Czasem da się wybaczyć, a czasem wszystko się rozsypuje. Nie ma sensu ciągnąć takiego związku, jeżeli nie ma w nim zaufania. Pani mecenas Chróścielewska podeszła do mojej sprawy jak człowiek, jak kobieta, którą też mogło to spotkać. Za to jestem jej najbardziej wdzięczna - potraktowała mnie jak równą sobie, zrozumiała problem. Miała po prostu ludzkie podejście - jednocześnie bardzo profesjonalne od strony prawnej.


Napisano 17 kwiecień 2018 - 05:43

Z uwagi na zamknięcie blogów na Onecie zmienił się również link, pod którym znajdują się moje rozważania z dziedziny kościelnego procesu o nieważność małżeństwa:

uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny


Napisano 16 kwiecień 2018 - 18:33

Polecam Panią mecenas Chróścielewską. Miałam przyjemnośc być jej klientką w listopadzie i musze powiedzieć, że u lepszego adwokata w życiu nie byłam! Widać, że to bardzo doświadczona prawniczka, która naprawdę przykłada się do prowadzonych spraw. Byłam zdumiona, że Pani Magda poświęcała mi aż tyle uwagi i czasu, wcale mnie przy tym nie poganiając, a słuchając cierpliwie tego co mam do powiedzenia. Jak się okazuje to co u innych adwokatów jest rzadkim wyjątkiem, u niej stanowi po prostu standard. po prostu SZOK! Pani adwokat zdecydowanie godna uwagi. Myślę, że nikt kto zdecyduje się na pomoc prawną z jej strony nie będzie rozczarowany


Napisano 25 marzec 2018 - 13:32

Osobiście mogę polecić Panią Magdę Chróścielewską. Widzę, że często się tutaj przewija jej nazwisko - nic dziwnego, bo na sprawach rodzinnych zna się jak mało kto. Sama w kwestiach prawnych nie mam żadnej szczególnej wiedzy, ale z usług Pani Chróścielewskiej byłam bardzo bardzo zadowolona i ciężko wyobrazić mi sobie lepszą i bardziej kompetentną prawniczkę. Polecam ją sprawdzić, szczególnie jeśli zależy wam na tym by prawnik miał profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)