Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: WIELKA PROŚBA poszukuje dobrego adwokata z Gdańska


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

bakarat

Napisano 18 listopad 2019 - 23:17

Tutaj https://gautier.com.pl/ jest też namiar na prawnika z Gdańska. Ta kancelaria adwokacka ma szeroki zakres usług. Nie tylko można iść tam po poradę, ale również prawnik może nas reprezentować w sądzie. Myślę, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie, bo z profesjonalistą u boku wszystko wygląda inaczej. 


Jol70po

Napisano 02 październik 2019 - 10:08

W Gdańsku w sprawie rozwodowej reprezentowała mnie Pani adwokat Duks-Taniewska z kancelarii www.duks.pl. Udało mi się uzyskać opiekę nad córką i wywalczyć należące się alimenty w takiej kwocie, jakiej oczekiwałam. Polecam.


Napisano 29 lipiec 2019 - 16:56

Adwokat Cejrowski. Duże doświadczenie  w wielu dziedzinach prawa, mi pomógł w sprawie karnej, dość skomplikowanej i wszystko zakończyło się pomyślnie. Ogromna wiedza. 


mari8

Napisano 28 czerwiec 2019 - 19:22

Ja korzystałam z pomocy tej kancelarii prawnej http://www.consulti....prawna-gdansk/. Pomogli mi bardzo w wielu sprawach,pełen profesjonalizm, zaangażowanie w sprawę i ludzkie podejście do Klienta!!


Napisano 27 maj 2019 - 06:40

Witam,

natomiast Zainteresowanych kościelnym procesem o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog oraz do moich artykułów na Tym Portalu:

rozwody-koscielne.eu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl


Napisano 26 maj 2019 - 17:46

Zdecydowanie polecam nowo otwarty oddział kancelarii Klisz i wspólnicy, zrobili świetne pierwsze wrażenie, a poza tym wcześniej filia we Wrocławiu prowadziła moją sprawę i obsługa na światowym poziomie


boddekk

Napisano 10 kwiecień 2019 - 11:42

Ktoś wyżej wspominał o Trójmieście, a mnie własnie potrzebna jest porada prawna. Powiedzcie mi jeśli coś wiecie na ten temat kancelaria w gdańsku dobrym wyborem? . Może jesteście w stanie polecić mi jakąś na prawdę dobrą i sprawdzoną kancelarię, która może mi ich udzielić?


Napisano 18 luty 2019 - 19:56

Widzę, że bardzo dużo pozytywnych opinii o mecenasie Klimkowskim i powiem szczerze ze wcale się nie dziwię. To naprawdę bardzo dorby specjalista. Mnie również pomógł i jstem mu za to bardzo wdzięczna. Polcecam każdemu kto chcce mieć dobrze poprowadzoną sprawę.


Napisano 06 luty 2019 - 09:34

Mi pomógł mecenas Klimkowski. Naprawdę polecam. Gdybyś chciała pozostawiam nr 600 365 228


Napisano 29 styczeń 2019 - 18:28

Proponuję Kancelarię Adwokacką Cejrowski. Duże doświadczenie, szeroki zakres specjalizacji i doskonałe podejście do klienta.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)