Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik w Krakowie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 02 grudzień 2018 - 23:34

Ja polecam adwokat Kamilę Stefanek-Pałkę. Do spraw gospodarczych niezawodna. Szybko załatwia sprawę i łatwo się z nią dogadać. Przystępne ceny.


Napisano 20 listopad 2018 - 11:38

Ja polecam Kancelarię p. Mateusza Mosora, zwrociłam sie do niego o pomoc i okazało się że mogę więcej uzyskac niż oczekiwałam! naprawdę warto, polecam! 


pawelszabla

Napisano 02 listopad 2018 - 12:43

.


pawelszabla

Napisano 02 listopad 2018 - 12:38

Jakiś czas temu korzystałem z pomocy pani adwokat Kowalik w związku z odszkodowaniem za wypadek (zostałam potrącona na pasach). Polecam panią prawnik i całą kancelarię. Jasne mówi jaka jest sytuacja i jakie możliwości, nie obiecuje cudów na kiju.


Napisano 22 październik 2018 - 10:26

W sprawach gospodarczych polecam Centrum Prawa Kościelniak, szybka i skuteczna pomoc, ja jestem bardzo zadowolona z ich usług


Napisano 15 październik 2018 - 11:23

Pani Mecenas Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z kancelarii, która mieści się niedaleko Dworca Głównego jest bardzo profesjonalna i rzetelna oraz doprowadza sprawę do końca. Pomogła mi z rozwodem oraz innymi prawnymi rzeczami. 


Napisano 30 maj 2018 - 14:11

Jeśli szukacie ofert prawników z Krakowa, warto zapoznać się z Rankingiem Prawników - prawnikzpolecenia.pl Znajdziecie tu szeroki wybór prawników z różnych miast, zapoznacie się z ich specjalizacjami i doświadczeniem zawodowym, na podstawie którego łatwiej Wam będzie dokonać wyboru odnośnie prawnika. 


Napisano 17 maj 2018 - 13:20

Witam! Ja osobiście mam świetnego adwokata specjalizującego się w prawie gospodarczym. Pani Mecenas obsługuje moją firmę i jestem super zadowolony. Szczególnie, że cena - jak na warunki rynkowe - jest bardzo korzystna. Z resztą z Panią adwokat można zawsze się dogadać, jest bardzo wyrozumiała. Szczerze doceniam, że za taką cenę, okazuje tyle zaangażowania moimi sprawami :)

Polecam - Adwokat Natalia Malec (można ją znaleźć w Internecie z łatwością), podaję maila, gdyby ktoś chciał się kontaktować: n.malec@llp.com.pl


Napisano 19 marzec 2018 - 11:58

Na stronie kancelarialexa.pl masz kontakt do prawników którzy moje sprawy w tym momencie prowadzą. Chodzi o windykację zadłużenia. Mają jasne warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie, wiem za co i ile płace, sam kontakt jest szybki, na bieżąco mam informację o etapie i stanie mojej sprawy.


Koredes

Napisano 15 styczeń 2018 - 13:34

Mogę polecić tego adwokata: http://adwokatjesiolowski.pl/świetny specjalista, korzystałem z jego usług już kilka razy i mogę w 100 procentach polecić, naprawdę zna się na rzeczy. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)