Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik w Krakowie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 15 październik 2018 - 11:23

Pani Mecenas Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z kancelarii, która mieści się niedaleko Dworca Głównego jest bardzo profesjonalna i rzetelna oraz doprowadza sprawę do końca. Pomogła mi z rozwodem oraz innymi prawnymi rzeczami. 


Napisano 30 maj 2018 - 14:11

Jeśli szukacie ofert prawników z Krakowa, warto zapoznać się z Rankingiem Prawników - prawnikzpolecenia.pl Znajdziecie tu szeroki wybór prawników z różnych miast, zapoznacie się z ich specjalizacjami i doświadczeniem zawodowym, na podstawie którego łatwiej Wam będzie dokonać wyboru odnośnie prawnika. 


Napisano 17 maj 2018 - 13:20

Witam! Ja osobiście mam świetnego adwokata specjalizującego się w prawie gospodarczym. Pani Mecenas obsługuje moją firmę i jestem super zadowolony. Szczególnie, że cena - jak na warunki rynkowe - jest bardzo korzystna. Z resztą z Panią adwokat można zawsze się dogadać, jest bardzo wyrozumiała. Szczerze doceniam, że za taką cenę, okazuje tyle zaangażowania moimi sprawami :)

Polecam - Adwokat Natalia Malec (można ją znaleźć w Internecie z łatwością), podaję maila, gdyby ktoś chciał się kontaktować: n.malec@llp.com.pl


Napisano 19 marzec 2018 - 11:58

Na stronie kancelarialexa.pl masz kontakt do prawników którzy moje sprawy w tym momencie prowadzą. Chodzi o windykację zadłużenia. Mają jasne warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie, wiem za co i ile płace, sam kontakt jest szybki, na bieżąco mam informację o etapie i stanie mojej sprawy.


Koredes

Napisano 15 styczeń 2018 - 13:34

Mogę polecić tego adwokata: http://adwokatjesiolowski.pl/świetny specjalista, korzystałem z jego usług już kilka razy i mogę w 100 procentach polecić, naprawdę zna się na rzeczy. 


Napisano 11 styczeń 2018 - 09:03

Ja w sprawie gospodarczej zwróciłem się do pana mecenasa z Wadowic, Tomasza Bizonia. I nie żałuję. Bardzo kompetentny, rzeczowy i sumienny adwokat, który udzielił mi wszechstronnej pomocy. Na pewno, kiedy będę potrzebował pomocy prawnika znowu się do niego zgłoszę. 


Napisano 11 grudzień 2017 - 21:12

ja osobiście polecam kancelarię piotrbanczyk.pl, naprawdę sa mega profesjonalni, rzetelni


Baklazanka

Napisano 01 czerwiec 2017 - 10:52

Ja korzystałam z usług Pana Macieja - https://adwokatrodacki.pl/. Prawnikiem jest naprawdę dobrym, do tego miłym człowiekiem, więc warto się do niego zwrócić. 


Napisano 23 marzec 2017 - 16:01

Z doświadczenia mogę polecić sprawdzonego prawnika, z którym współpracuję od paru lat w zakresie prawa gospodarczego.
Jest to prawnik Miłosława Strzelec-Gwóźdź z GP kancelarii. Bardzo profesjonalne podejście i robota zrobiona na odpowiednim poziomie.
Jedynym minusem jest lokalizacja kancelarii, która mieści się przy Starowiślnej w Krakowie przez jest straszny problem z miejscami parkingowymi. Drugą rzeczą istotną są terminy realizacji i koszta dość wysokie - ale nie bez powodu.
Jak ktoś potrzebuje sprawdzoną kancelarię od prawa gospodarczego, to polecam się zgłosić. 


Mik_ołaj

Napisano 23 marzec 2017 - 09:41

Sam i nie bardzo wiedziałem co i jak. Skontaktowałem się z polecanym mecenasem Mosorem i wiem już trochę więcej, wychodzę na prostą. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)