Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Firma dokonująca przeprowadzek - umowa?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 sierpień 2021 - 14:01

Przedzwoń sobie do firmy Japa&Co i wszystko będziesz wiedzieć. To solidna firma, która wszystko Ci wyjaśni - i aspekty prawne i te związane fizycznie z całą przeprowadzką. 


Napisano 21 lipiec 2021 - 11:42

Przy przeprowadzce może pomóc firma Japa&Co. Oni są najlepsi w tym co robią. Mają też spore doświadczenie, także można być spokojnym o swoje rzeczy. No i zapewniają wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzek, co jest bardzo pomocne. 


Nelka

Napisano 06 wrzesień 2018 - 19:42

Skoro mowa o firmach, które profesjonalnie zajmują się przeprowadzkami to na pewno warto wspomnieć o TDU http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl Świadczą kompleksowe usługi, dopasowane do potrzeb klienta. Na stronie Internetowej oprócz wszelkich informacji, znajdziecie również opinie, jakie zostały wystawione przez klientów, a także cennik. Widać, że rzetelnie podchodzą do powierzonych zadań.


Daro44

Napisano 23 marzec 2018 - 10:58

Zgadzam się że lepiej jest wybrać firmę która się zajmuje przeprowadzkami ponieważ mamy pewność że nasze rzeczy przyjadą całe i nie zniszczone.


Maciek_wwa

Napisano 19 marzec 2018 - 16:27

Najważniejsze - przeprowadzkę należy zlecić firmie przeprowadzkowej, a nie komuś kto ma jakiś stary samochód dostawczy i po godzinach ogłasza się na olx czy innych stronach. Ktoś taki nie daje żadnej gwarancji, a jak coś się stanie po prostu zniknie.

 

Dobre firmy są ubezpieczone, więc nie trzeba się zbytnio martwić. Poza tym dobra firma zajmie się zabezpieczeniem mebli i sprzętu na czas przeprowadzki. Jako potwierdzenie można poprosić o maila lub sms - to normalna i dobra praktyka. Dzięki temu mamy pewność, że nikt nas nie oszuka.

 

W przypadku przeprowadzek na terenie Warszawy lub z Warszawy do innego miasta lub z innego miasta do Warszawy warto skorzystać z firmy duży wóz. Strona to: http://duzywoz.pl


mtzd

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:41

Mi firma do przeprowadzek po prostu wystawiła fakturę. Pomagali mi w przeprowadzce firmy z jednego biiura do drugiego. Wszystko sprawnie, szybko. Potem mogłem sobie wliczyć bez problemu rachunek w koszta firmy.

 

Polecam w Warszawie tę ekipę:

http://przyjazne.eu/

 

Cała przeprowadzka okazała się mniej problematyczna niz sądziliśmy. 


karolina_61866

Napisano 30 styczeń 2017 - 21:39

http://relokum-przeprowadzki.pl/ najlepiej zgłosić się do nich. Pracownicy gwarantują odpowiednią organizację pracy – potrafią rozwiązać najbardziej nietypowe sytuacje powstające podczas usługi.


Kasik86

Napisano 15 grudzień 2016 - 18:02

Zdecydowanie dobra umowa to podstawa, i koniecznie musi być ubezpieczenie na wypadek jakiegoś wypadku, czy uszkodzeń. I Weź sobie usługe z wnoszeniem bo się wykonczysz. Na Śląsku warto sprawdzić ofertę firmy http://www.przeprowadzki-samson.pl/ :)


Napisano 28 wrzesień 2015 - 17:53

No za szybko nie pytasz. Po co Ci dokumenty przewozowe??? Spisz dobrą umowę, gdzie gwarantują Ci bezpieczny transport i ponoszą konsekwencję wszelkich uszkodzeń. Warto zobaczyć polisę ubezpieczeniową OC firmy. Płacisz po wykonaniu usługi.


Napisano 28 wrzesień 2015 - 16:59

Jutro mam przeprowadzkę na trasie ok. 200 km.

Przewożony dorobek życia. Beze mnie (ja w osobowym, kilka godzin po transporcie mebli i innych rzeczy).

Jakich dokumentów przewozowych powinnam się domagać?

Kiedy i jak płacić?

Te i podobne pytania rodzą się w przededniu tak ważnego przedsięwzięcia.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)