Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dlaczego okradasz sam siebie, godząc się na zbyt niskie odszkodowanie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 03 luty 2019 - 09:25

Czy pod każdym artykułem na temat odszkodowania musicie wstawiać te żałosne reklamy firm odszkodowawczych? Przecież to nie brzmi ani trochę poważnie.

Napisano 12 listopad 2018 - 23:37

Wszystkich mających podejrzenia, że ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie, zapraszam do kontakt z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl.

Ekspertyza jest bezpłatna, nasi eksperci zobaczą, co da się zrobić.

Pozdrawiam,

Kasia z Polisa Plus


Napisano 08 listopad 2018 - 13:25

Ludzie nie wiedzą, że można sprzeciwić się towarzystwu ubezpieczeniowemu. My zwykle nie posiadamy takiej wiedzy, ale po co są kancelarie które zajmują się odszkodowaniami? Mnie udało się otrzymać kilkukrotnie wyższe odszkodowanie z oc sprawcy dzięki pomocy warszawskiego Casus'a. Gdyby nie oni to dostałbym od ubezpieczyciela jakiś ochłap.

Napisano 15 wrzesień 2018 - 17:15

Zaniżanie odszkodowań z OC i AC to jest dopiero tragedia. Przy AC jest to tym bardziej śmieszne, że to twoje towarzystwo ubezpieczeniowema wypłacić ci kase, a i tak robią cie na szaro. Sam mając szkodę z AC nalezne mi pieniądze uzyskałem dopiero sprzedając szkodę dalej do firmy beker polska a oni już niech im dowalą w sądzie

Ela Mikołajczak

Napisano 21 sierpień 2018 - 11:35

W tego typu sprawach bardzo wiele zależy od kancelarii, która się daną sprawą zajmuje. 

Zapraszam do współpracy z nami: 

www.sos-bphc.com


gorgon

Napisano 27 lipiec 2018 - 18:51

cześć witam. to już chyba każdy doświadczył kto miał wypadek że ubezpieczyciel zaniża odszkodowanie. jakiś standard normalnie ale tak jak piszecie, to nie jest sprawa przegrana. można rzecz jasna się odwołać ale dużo łatwiej jest to załatwić z profesjonalistami. zostawię namiar https://www.powiekszodszkodowanie.pl/ , tutaj przez formularz wystarczy się zgłosi


Napisano 12 lipiec 2018 - 22:47

Według różnych szacunków około 92% odszkodowań za szkody komunikacyjne, rolnicze i osobowe jest zaniżanych przez ubezpieczycieli. W ramach programu Polisa Plus pomagamy osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie (lub jego odmowę) zarówno z polisy OC jak i AC. Roszczenia względem ubezpieczyciela można składać nawet do 3 lat od zderzenia. Po podpisaniu umowy dopłatę do odszkodowania wysyłamy w ciągu 7 dni. Zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl W razie pytań, jestem do dyspozycji. Z poważaniem, Online Ekspert Polisa Plus

Napisano 11 lipiec 2018 - 16:15

Odszkodowania które sasądzają polskie sądy są niskie. Zdarzają się rekordowe kwoty, ale nie każdy trafi na kompetentną firmę odszkodowawczą lub dobrego prawnika. Za zniszczone zdrowie do końca życia dostaje się kilkadziesiąt tysięcy złotych, tak jak w moim przypadku. Tyle warte jest dla nich nasze zdrowie i życie.

Admin Prawo

Napisano 11 lipiec 2018 - 16:15

Zakłady ubezpieczeń, zapewne kierując się chęcią osiągnięcia jak największego zysku, zdecydowanie zbyt często wypłacają uprawnionym zaniżone odszkodowania, również w przypadku tzw. szkód na osobie. Co zrobić w sytuacji, gdy otrzymane pieniądze w żaden sposób nie rekompensują straty, jaka spotkała poszkodowanego?

Powrót do artykułu: Dlaczego okradasz sam siebie, godząc się na zbyt niskie odszkodowanie?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)