Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kiedy można unieważnić akt notarialny?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 18 wrzesień 2019 - 20:50

Bardzo ciężkie pytanie. Sądzę, że w tej sprawie najlepiej byłoby skonsultować się z notariuszem. Sama korzystałam kiedyś z usług kancelarii notarialnej www.notariuszmazon.pl w Siewierzu. Byłam zadowolona zarówno z obsługi, jak i udzielonych porad.


Napisano 30 lipiec 2019 - 12:36

Ja się zwróciłam do notariusz Cejrowskiej z Tczewa, gdzie szybko uzyskałam potrzebne mi informacje i pomoc. Bardzo skuteczna z dobrym podejściem do klienta. To się ceni.

Doskonały wybór, sama załatwiam u pani Cejrowskiej wszystkie sprawy notarialne. Rzetelna, profesjonalna i uprzejma. 


Napisano 25 czerwiec 2019 - 10:12

Ja się zwróciłam do notariusz Cejrowskiej z Tczewa, gdzie szybko uzyskałam potrzebne mi informacje i pomoc. Bardzo skuteczna z dobrym podejściem do klienta. To się ceni.


Napisano 10 czerwiec 2019 - 12:35

W domu, którego dot. sprawa mieszałam od dzieciństwa. Po rozwodzie rodziców nie mieszkamy w domu. Mój tato miał 2 udary, mieszał z bratem i wiem ze naduzywali alkoholu. 2 Lata temu dowiedziałam się od taty, choc prawie nie mowi, ze pod przymusem został zmuszony do zrzeczenia się swojej czesci nieruchomosci na brata, a ten z kolei darował swojej corce, ktora tam mieszala kiedys jak była mała dziewczynką. Tato kiedys wskazał mi drogę, gdzie go zawiezli, do jakiego notariusza. Nie wiem czy da się cos z tym zrobić.

Napisano 09 czerwiec 2019 - 19:03

Posiadam gospodarstwo rolne które zostało mi przepisane 3 lata temu i tylko widnieje na papierku a gospodarzy mój ojciec ja w gospodarce niemam nic do powiedzenia znęcają się przychicznie czy mogę mu oddać gospodarskie

Napisano 07 maj 2019 - 17:14

Moj brat sprzedal mieszkanie za 1/3 wartosci ze wzgledu na problem finansowe. Osoba ktora kupila mieszkanie chce uniwaznic akt notarialny I przepisac mieszkanie z powrotem na braci. Czy to jest mozliwe?

Napisano 13 luty 2019 - 12:36

Z takimi problemami to warto zwrócić się do profesjonalisty. Od lat korzystam w takich kwestiach z pomocy notariusz Cejrowskiej i nigdy się nie zawiodłam.


Napisano 09 grudzień 2018 - 11:41

No bez dobrego notariusza trudno jest załatwić ważne sprawy. Ja skorzystałam z pomocy pani notariusz Cejrowskiej z Tczewa. Dobre podejście do klienta, duży profesjonalizm i skuteczność.

Napisano 29 październik 2018 - 15:11

Z takimi sprawami naprawdę najlepiej prosto do notariusza, bo człowiek sam nie ogarnie całej tej papierologii... Mi w tym pomogła notariusz Cejrowska z Tczewa. Doświadczona i konkretna. 


Napisano 28 sierpień 2018 - 19:40

Chciałbym jeszcze dodać że brat nie za bardzo interesuje się jego losem a jest człowiekiem bez względnym jeżeli chodzi o pieniądze i boję się że mogą z tego wyniknąć duże problemy.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)