Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy pracodawca ma prawo krytykować swojego pracownika?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 11 luty 2019 - 15:09

A przełożony jest po to żeby ciebie dyscyplinować, ty nie jesteś od tego, żeby jego rozliczać z czasu pracy


Napisano 11 luty 2019 - 15:05

gorzej kiedy spóźniający się przełożony dyscyplinuje spóźniającego się pracownika sam daje zły przykład hehe

Napisano 17 lipiec 2018 - 18:38

Co za nędza musi być ta kancelaria, tutaj różne tępe anonimy ją reklamują

Napisano 17 lipiec 2018 - 18:06

Szczerze to nie znam się na prawie i nigdy się nie znałam. Kiedy miałam w pracy problem to nie wiedziałam co robić, szukałam co nieco na necie, ale nic nie rozumiałam z tego co wszędzie pisali. W końcu po prostu udałam się do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Państwo Wojas bardzo dokładnie mi wszystko wytłumaczyli i świetnie mi doradzili. Ich wiedza z zakresu prawa pracy jest naprawdę ogromna i bardzo przydała mi się ich pomoc.

Napisano 10 grudzień 2016 - 20:25

Krytyka jest jeszcze zrozumiała jeśli pracodawca rozmawia zadając pytania i oczekuje wyjaśnień od pracodawcy, ale co z krytyką publiczną przy pracownikach np. na zebraniu , kiedy nieobecny pracownik jest krytykowany i negatywnie oceniany? Przecież to jest karygodne jak można za plecami oczerniać go i nie dając mu szansy na wytłumaczenie lub obronę !!!!!!! Czy tak powinien się zachowywać główny kierownik ?!


Napisano 17 lipiec 2015 - 12:46

oczywiście, że może tylko w odpowiedni sposób można poczytać na ten temat choćby tutaj cenabiznesu.pl/-bo-krytykowac-trzeba-umiec

Napisano 04 styczeń 2014 - 14:28

Rozdział IV kodeksu pracy
Regulamin pracy
Art. 104. § 1. Regulamin pracy ustala organizację i porządek w procesie pracy oraz związane z tym prawa i obowiązki pracodawcy i pracowników.

§ 2. Regulaminu pracy nie wprowadza się, jeżeli w zakresie przewidzianym w § 1 obowiązują postanowienia układu zbiorowego pracy lub gdy pracodawca zatrudnia mniej niż 5 pracowników.

Art. 104[1]. § 1. Regulamin pracy, określając prawa i obowiązki pracodawcy i pracowników związane z porządkiem w zakładzie pracy, powinien ustalać w szczególności:

1) organizację pracy, warunki przebywania na terenie zakładu pracy w czasie pracy i po jej zakończeniu, wyposażenie pracowników w narzędzia i materiały, a także w odzież i obuwie robocze oraz w środki ochrony indywidualnej i higieny osobistej.

Napisano 04 styczeń 2014 - 01:05

Czy pracodawca ma prawo nie przyznawać żadnych narzędzi i środków do wykonywania pracy natomiast egzekwować jej wykonanie? Które paragrafy narusza?

Napisano 20 październik 2011 - 15:31

Ale o co chodzi???????
To że ktoś mobinguje, a że inny morduje, a jeszcze inny kradnie?
Ten świat jest tak poukładany.
Nikt Tobie nie mówił, że nie będzie łatwo i sprawiedliwie.

Napisano 19 październik 2011 - 18:13

ble ble ble kazdy jest rowny wobec prawa niestety pracodawca nie ma wyzszosci bo czesto to wykorzystuje stwarzajac mobing .krytyka czesto nie uzasadniona w sposob publiczny jest mobingiem i podlegaq karze.Demokracja byla a niestety jej niema jest prawo pięsci i pozycji.Nie wazne są wartosci potęcjału ludzkiego. jesteś nikim jak jestes biedny chociaz wykształcony.To nie ważne że twoj szef ma zawodówke aq ty wyższe wyksztalcenie on rzadzi bo jest bogaty a prawo jest po stronie bogatych.na tym polega kapitalizm.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)