Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Gdzie najtaniej ubezpieczenie OC AC ?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 17 styczeń 2020 - 13:42

Co sądzicie o porównywarce cen ubezpieczeń Mubi ?


Sitet443

Napisano 17 styczeń 2020 - 12:50

A co powiecie o kalkulatorze https://kalkulator.ubea.pl/ ?

 

Jest on Waszym zdaniem wart uwagi? Z tego co widzę, można tam szybko sprawdzić wstępną wysokość składki po zeskanowaniu składki AZTEC...


marfi12

Napisano 31 grudzień 2019 - 16:04

Zawsze gdy chce się znaleźć dobre ubezpieczenie trzeba przejrzeć większą liczbę ofert ubezpieczycieli. Pomaga w tym multiagencja Cuk, na stronie której możesz porównać polisy OC.


zieba

Napisano 13 grudzień 2019 - 13:50

Ubezpieczenie OC wszędzie sprzedawane jest na bardzo podobnych zasadach jeżeli chodzi o późniejsze warunki korzystania z takiego ubezpieczenia. Mam tutaj na myśli fakt, że nie zależnie gdzie takie ubezpieczenie zostanie zakupione i tak maksymalne kwoty gwarancyjne, w każdym przypadku są na zbliżonym do siebie poziomie.

Proponuję zapoznać się jeszcze z niniejszym kalkulatorem OC: https://wygodnie.pl/...e-oc/kalkulator

Po jego wypełnieniu wygenerowana zostanie lista ubezpieczalni. Listę otwierają to najtańsze.


PauninaL4

Napisano 10 grudzień 2019 - 15:58

Wybierając ubezpieczenie nie warto kierować się wyłącznie ceną. Bezpiecznie jest także pomyśleć o pełnym pakiecie ubezpieczenia.Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC. 

Dobrze napisane ale niestety większość osób kieruje się wyłącznie ceną! i to nie tylko w ubezpieczeniach ale we wszystkim. Ja jestem zdania że nic za darmo nie jest i jeśli chce się mieć coś solidnego a w przypadku ubezpieczenia poczucie bezpieczeństwa trzeba zapłacić.


dante80

Napisano 10 grudzień 2019 - 14:20

A czy jest sens zakupu ubezpieczenia OC w innym towarzystwie, a AC w jeszcze innym? Pytam, bo tak mi wychodzi, że będzie najkorzystniej niż zakup wszystkiego w jednym towarzystwie ubezpieczeniowym.

 

Jeżeli tak wynikałoby z rachunku ekonomicznego, to lepiej kupić rozdzielnie niż razem. Przecież ubezpieczenie OC to zupełnie inna kwestia niż ubezpieczenie AC. W przypadku OC, to z tej polisy finansowana jest szkoda popełniona na kimś. W przypadku AC to z tego finansowana jest szkoda której ofiarą stał się właściciel samochodu.

Szuka w porównywarkach ubezpieczeniowych takich jak np https://superpolisa.pl/


pawelszabla

Napisano 10 grudzień 2019 - 13:05

Ja korzystałem ostatnio ze strony kalkulator-oc-ac.auto.pl/ i można było wygodnie porównać różne firmy i cos sensownego łatwiej wybrać bo w jednym miejscu dostaniesz informacje o różnych firmach, które proponują ubezpieczenia. To najwygodniejsze rozwiązanie i najszybciej znajdziesz tanie ubezpieczenie.


bummer

Napisano 10 grudzień 2019 - 09:15

A czy jest sens zakupu ubezpieczenia OC w innym towarzystwie, a AC w jeszcze innym? Pytam, bo tak mi wychodzi, że będzie najkorzystniej niż zakup wszystkiego w jednym towarzystwie ubezpieczeniowym.


Napisano 27 sierpień 2019 - 23:34

Ja mogę polecić stronę www.wyliczenie.pl 

Mi wyliczyli najtaniej.


mamarek44

Napisano 29 lipiec 2019 - 09:43

Nie wiem czy najtaniej ale z tego co czytam w tym artykule http://www.bielsko.b...innymi-miastamito OC w Bielsko-Białej jest rzeczywiście całkiem korzystne cenowo. Zresztą teraz ceny za OC mają spadać, więc pewnie towarzystwa ubezpieczeniowe będą sie prześcigać w coraz to ciekawszych ofertach


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)