Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Fundusze Unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 27 luty 2020 - 20:02

Teraz w 2020r. rozdają te dotacje na lewo i prawo. Fajnie chlopaszek opisal to w ksiazce Sekrety 12 sposobow jak zdobyc pieniadze na firme. Kto nie czytal naprawde 10km w tyle :) :)

Napisano 13 sierpień 2019 - 10:46

Jak chcecie miec 100% pewnosci ze zdobedziecie dotacje to przeczytajcie sobie ta ksiazke. Tu gosciu na YT o niej mowi youtube.com/watch?v=HHjjqlItrhA Jako ze wyrwalem dosc grube pieniadze z unii na moja firemke dzis wiem ze to nic trudnego

Napisano 07 marzec 2018 - 08:11

Czy istnieje możliwość cudzoziemcowi uzyskać dotację na otwarcie własnej działalności gospodarczej?

Napisano 14 styczeń 2018 - 16:24

Dzień Dobry, czy jeśli prowadzę działalność gospodarczą w innym państwie UE, mam prawo starać się o dotację w Polsce na rozpoczecie działalności gospodarczej?

Napisano 22 listopad 2016 - 11:29

Witam, jestem młodą mamą zatrudnioną na umowę o pracę. Chciałabym rozwinąć skrzydła i otworzyć własny biznes. Na początku nie chce rezygnować z pracy a dopiero gdy zacznę zarabiać pieniądze na interesie pomyslę i zwolnieniu. Czy mam jakieś szanse na dofinansowanie ? Gdzie mogłabym się udać? wszystkie formy które znalazłam dotyczą jedynie osób bezrobotnych.

Admin Moja Firma

Napisano 22 listopad 2016 - 11:29

Pozyskanie funduszy na rozpoczęcie działalności gospodarczej możliwe jest dzięki Unii Europejskiej. Dla wielu osób pragnących ową działalność rozpocząć sen z powiek spędza zawiłość procedur, niewiedza czy najważniejsze brak środków na taką działalność. Jak pozyskać fundusze unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej?

Powrót do artykułu: Fundusze Unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)