Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy wiesz jak przygotować tanią przeprowadzkę?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Juras

Napisano 31 październik 2019 - 11:37

Ja wychodzę z założenia, że musi być przede wszystkim wygodnie. Dlatego jak przeprowadzka - to tylko z pomocą firmy przeprowadzkowej. Na przyszłość podaję Wam namiary na firmę TDU Przeprowadzki: http://www.przeprowa...n-24.pl/kontakt. Mają nowoczesne auta i wykwalifikowany personel dlatego przeprowadzają na terenie całej Europy.


Napisano 11 październik 2019 - 17:28

Jak dla mnie lepsza jest firma Japa & Co. Wszystko co potrzebne pod ręką. Bez zbędnych formalności i naciągania. Pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie


adamela

Napisano 24 lipiec 2019 - 09:31

W stolicy jest swietna firma https://przeprowadzki-warszawskie.pl - naprawde mozna bez problemu im zaufac, zorganizowani, zaangazowani, widac, ze chce im sie pracowac 


AgataDi

Napisano 15 lipiec 2019 - 22:32

My się przeprowadzaliśmy z tą gdańska firmą http://24autotransport.pl/ i solidnie się spisali, ze wszystkim szybko uwinęli, cały dobytek przejechał bez uszczerbku. Plus cenowo było korzystnie także firma zdała egzamin na medal i to pod każdym względem. 


Napisano 05 czerwiec 2019 - 16:06

Jeśli chodzi o przeprowadzkę nie zależnie gdzie to polecam JAPA & CO ja mieszkam w Krakowie i przeprowadzałam się z nimi , rodzice również korzystali z ich usług a mieszkają w Katowicach. Szybko i profesjonalnie.


Napisano 05 kwiecień 2019 - 00:40

Co do przeprowadzki to możecie skorzystać z usług firmy Przeprowadzki Wrocław przeprowadzka.wroc.pl na bank będziecie zadowoleni. Bardzo fajna, profesjonalna firma, wszystko bezpiecznie i szybko nam przewieźli nie naliczając nam przy tym kosmicznego rachunku.


Napisano 04 kwiecień 2019 - 17:58

Polecam sklep ekartony z materiałami do pakowani, kartony strecze...w sumie wszystko co niezbędne


mariuszP77

Napisano 19 marzec 2019 - 14:40

Jak nie macie wielu rzeczy to polecam bagażówkę, to zawsze dobre rozwiązanie. U mnie się sprawdzili, konkretnie krakowska firma https://radiotaxi919.pl Dobre ceny, sprawnie, profesjonalnie, wszystko poszło jak należy.


Napisano 12 marzec 2019 - 14:54

Japa & Co to firma profesjonalistów. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Pomocni w każdej sytuacji.  Z nimi wszystko pójdzie gładko.


Napisano 12 marzec 2019 - 14:54

Japa & Co to firma profesjonalistów. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Pomocni w każdej sytuacji.  Z nimi wszystko pójdzie gładko.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)