Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Roczne sprawozdanie finansowe spółek komandytowych


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 01 lipiec 2020 - 11:31

Dzień dobry, mam pytanie może nie do końca na temat, ale dotyczące sprawozdań finansowych. Prowadzę badanie rynku (tylko dla swoich celów) w zakresie problemów związanych z opracowywaniem dokumentów do rocznego sprawozdania finansowego. Czy mogłabym prosić o pomoc i odpowiedź na pytania: co jest Państwa największym problemem w trakcie prac nad sprawozdaniem oraz czy sprawozdania są sprawdzane pod kątem językowym (literówki, zła odmiana rzeczownika itp.)?

 


Napisano 29 marzec 2020 - 19:37

Co za bzdura we wstępie do tego artykułu - to w jakim czasie składa się sprawozdanie w Sądzie Rejestrowym - 3 miesiące od dnia bilansowego???!!! czy do 15 dni po jego zatwierdzeniu?

Admin Moja Firma

Napisano 24 czerwiec 2014 - 02:59

Każda spółka komandytowa ma obowiązek złożenia rocznego sprawozdania finansowego do właściwego sądu rejestrowego w terminie 3 miesięcy od dnia bilansowego. Sprawozdanie zostaje poddane badaniu biegłego rewidenta w przypadku kontynuacji działalności. Roczne sprawozdanie finansowe składa komplementariusz prowadzący sprawy spółki w terminie 15 dni od jego zatwierdzenia.

Powrót do artykułu: Roczne sprawozdanie finansowe spółek komandytowych

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)