Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy warto brać pożyczki gotówkowe na małe kwoty?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Arkadiusz Kędra

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:53

Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa opcja, ale tylko pod warunkiem, że mamy pewność, co do swoich możliwości finansowych. Przykładowo pożyczając jakąś sumę w Lew Pożyczka, gdzie max można uzyskać do 2 tysięcy złotych, gdy spłacimy zobowiązanie w terminie, nie poniesiemy żadnych kosztów. Prz czym w tym przypadku kwestie formalne nie są zbyt skomplikowane i każdy ma spore szanse na uzyskanie takiego wsparcia pieniężnego. 


aniolek

Napisano 14 lipiec 2019 - 11:12

To co mogę Wam polecić od siebie to stronka https://szybkagotowk...yczki-gotowkowe . Znajdziecie tam wydaje mi się bardzo ciekawe oferty w temacie jakim są właśnie pożyczki gotówkowe. Piszę to z perspektywy czasu, w związku z tym, że korzystałam z ich propozycji jakiś czas temu i śmiało mogę powiedzieć, że nie żałuję takiej a nie innej decyzji :) 


luke45

Napisano 12 lipiec 2019 - 06:40

Warto wszystko dokładnie przeanalizować, umowę, warunki takiej pożyczki. Jak ktoś potrzebuje pieniędzy na już, ale będzie miał za co taką pożyczkę spłacić to to nic złego. Na http://uwagafinanse....zyczek-na-raty/ jest napisane, jak korzystać z takich pożyczek bezpiecznie.


Napisano 26 czerwiec 2019 - 17:34

Uważajcie, to kryptoreklamy ww. firm.


Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:41

Bardzo atrakcyjną ofertę mają Sprint Cash. Brałam tam wielokrotnie pożyczkę, zawsze z preferencjami dopasowanymi pode mnie,

Napisano 10 styczeń 2017 - 20:44

Dysponując nieruchomością można rozważyć pomoc firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek pod zastaw, m.in. Speed Cash. To szansa, by wyjść z pętli zadłużenia. Ich oferta jest coraz atrakcyjniejsza - działają szybciej i efektywniej niż banki.

Napisano 04 październik 2016 - 13:32

Ja mała kwotę bo tylko 1000 zł brałam na viasms, co prawda miałam ją za 0% prowizji, ale teraz na kolejne jakbym chciała pożyczyć to dostanę 50% zniżki na prowizję

Napisano 16 sierpień 2015 - 11:01

Ja bralem pożyczkę na okończenie remontu, niestety z żoną nie wyrobiliśmy się w założonej kwocie, zabrakło nam troche na potrzebny sprzęt. Braliśmy w profi credit, całość już jest prawie spłacona, zostały 3 miesiące, dużej kwoty nie braliśmy i opłacało się to nam, bo gdyby nie pożyczka to długo byśmy odkładali.

Napisano 06 maj 2015 - 11:58

Jak  dla mnie nie jest to dobry pomysł zwłaszcza kiedy już mamy inne długi.

Jak już mamy taką pętle kredytową to może warto skontaktować się z fachową 

pomocą firmy oddłużeniowej, która może pomóc w restrukturyzacji zadłuzenia.


Marek O

Napisano 23 kwiecień 2015 - 14:46

Myślę, że warto takie pytania kierować na to forum - http://www.hipoteczn...-dochodach.html . Fora kredytowe to miejsce w którym znajdziecie zawsze aktualne oferty i opinie o kredytach.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)