Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Do którego banku iść po kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 styczeń 2018 - 00:00

Szukasz pożyczki biznesowej? pożyczki osobiste, kredyty mieszkaniowe, kredyty samochodowe, kredyty studenckie, kredyty konsolidacyjne, niezabezpieczone, venture capital itd. Albo z jakiegokolwiek powodu odmawia się pożyczki z banku lub instytucji finansowej. Jesteśmy prywatnymi pożyczkodawcami, kredytami dla przedsiębiorstw i osób fizycznych, o niskiej i oprocentowanej stopie procentowej w wysokości 2% odsetek. Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką? Skontaktuj się z nami dzisiaj (mustafayusufloanservicesplc@gmail.com) i dzisiaj otrzymaj pożyczkę. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki lub jakiejkolwiek innej pomocy finansowej? My oferują wszystkie rodzaje pożyczek do dwóch procent (2%) odsetek. napisz do nas teraz przez: mustafayusufloanservicesplc@gmail.com z następującymi informacjami pełne imię i nazwisko urodzony Kraj: Zawód: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: cel, powód: miesięczny przychód: Wyślij nam teraz (mustafayusufloanservicesplc@gmail.com)

Napisano 29 grudzień 2017 - 07:28

Witajcie, moi ludzie, jestem Sajalem i obywatelem Polski, cierpiałem wcześniej pod względem kredytowym, ale dziś jestem tak szczęśliwy, że firma o nazwie Stella Rene Loan Firm pomoże mi dzisiaj uzyskać kredyt, a ja przekazuję i instruuję, jak mi powiedziano do zrobienia i dzisiaj po prostu dostaję swój kredyt w wysokości 900 000 PLN i jestem bardzo szczęśliwy, a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z tym e-mailem poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, jest bezpieczna i bezpieczna dla biznesu i innych kredytów dla bezpiecznego życia tutaj odpowiedź na wszystkie nasze problemy kredytowe, więc skontaktuj się dzisiaj z CEO i zdobądź własny kredyt, a ja będę tutaj, czekając, aby usłyszeć twoje dobre świadectwo, postępuj zgodnie z instrukcjami, jak jesteś kierowany i na pewno będziesz miał pożyczkę, ponieważ mam przez to przeszedłem i kredyt jest prawdziwy, dziękuję i niech Bóg błogosławi Stellę Rene za pomoc w przyznaniu mi kredytu dzisiaj. Sajal

Napisano 15 listopad 2017 - 08:19

ŚWIADECTWO O TYM, W JAKI SPOSÓB MOŻNA KUPIĆ DOM NA RZECZ PRAWDZIWEGO I PRAWDZIWEGO SPRZEDAŻY FIRMY ZADZWOŃ POŻYCZKI BEZPŁATNEJ FIRMY KREDYTOWEJ. JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY DZIŚ I BÓG BŁOGOSŁAWIONYM BEZPŁATNYM FIRMEM POŻYCZKI. Nazywam się Jannik, pochodzę z miasta Bergkamen. Szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, żeby kupić dom, wszystko co miałem, to banda oszustw, która zmusiła mnie do tego, żebym im zaufał, a pod koniec dnia wzięli moje pieniądze, nie dając nic w zamian. . Wszystkie nadzieje stracone, byłem zdezorientowany i sfrustrowany. Nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami kredytowymi w Internecie. Więc postanowiłem pożyczyć trochę pieniędzy od przyjaciela, powiedziałem jej wszystko, co się stało, a ona odpowiedziała, że ​​może mi pomóc, powiedziała mi o pewnej firmie pożyczkowej, która może mi pomóc z dowolną kwotą pożyczki potrzebnej mi i oferuje bardzo niskie oprocentowanie 2%. Opowiedziała mi, jak sama otrzymała od nich pożyczkę i poleciła mi, jak złożyć wniosek o pożyczkę, zrobiłem dokładnie tak, jak mi powiedziała. Złożyłem wniosek za pośrednictwem tego adresu e-mail: stressfreeloanfirm@gmail.com. Nigdy nie mogłem w to uwierzyć, ale ku mojemu największemu zaskoczeniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin. Teraz jestem szczęśliwy i znowu bogaty, dziękując Bogu, że taka firma pożyczkowa jak ta nadal istnieje, biorąc pod uwagę wszędzie oszustwa. Moja rada dla wszystkich, którzy potrzebują pożyczki, to skontaktować się ze stressfreeloanfirm@gmail.com, a oni nigdy cię nie zawiodą, twoje życie zmieni się tak jak moje. Pośpiesz się teraz i skontaktuj się ze mną (stressfreeloanfirm@gmail.com), a otrzymasz pożyczkę bez żadnego stresu. Niech Bóg błogosławi Stress Free Loan Firm za ich prawdziwą ofertę pożyczki! Pamiętaj, aby skontaktować się z Firmą Stress Free Loan, aby uzyskać pożyczkę, ponieważ udało mi się uzyskać z nich bez stresu.

Napisano 05 sierpień 2017 - 06:52

Witam każdego, jestem Panią Katherine Williams pożyczkodawcą, Czy jesteś w jakimkolwiek stresie finansowym, potrzebujesz pożyczki, aby spłacić rachunki czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć nowe zajęcia, czy potrzebujesz pożyczki z dowolnego powodu uprzejmie Skontaktuj się z nami za pośrednictwem tej wiadomości e-mail mrskatherinefinancials@gmail.com

Napisano 02 luty 2017 - 12:15

Szukasz kredytu biznesu, pożyczki osobiste, kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, kredyt studencki, kredyty konsolidacji zadłużenia, niezabezpieczonej pożyczki, venture capital i innych. Albo odmówił kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów. Trafiłeś w odpowiednie miejsce dla Twojego kredytu! Jesteśmy firmą, która posiada wszystkie cechy potrzebne do uzyskania pożyczki bez stresu. Dajemy pożyczki dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail grass2graceloanfirm@gmail.com

Napisano 19 styczeń 2017 - 10:26

Ja mam bardzo negatywną opinie odnośnie doradców kredytowych , mieli mi znaleśc bank, który udzieli mi kredytu, mieli dzwonić na kolejny dzień, oczywiście nie zadzwonili. Zadzwonił dopiero Pan po trzech dniach i powiedział, że żaden bank nie udzieli mi kredytu. Sam pochodziłem po bankach i okazało się , że są banki, które dadzą mi kredyt.

patiks

Napisano 26 lipiec 2016 - 19:28

Zakres ofert wciąż się zmienia. To nie jest tak, że cały czas bank ma te same oczekiwania – dopasowują to do rynku, do własnych oczekiwań i nie tylko. Najlepiej takie tematy załatwiać przez doradców, po prostu wtedy macie pewność, że zrobią wam rzetelne porównanie ofert. Dobry przykład to choćby oni - https://sprawdzonydoradca.pl/  Wszystko zależy oczywiście od zdolności kredytowej, a ta w każdym banku może być inna. Z tego serwisu dobierzcie sobie jakiegoś doradcę z własnej okolicy – tylko z dobrymi opiniami. I to byłoby na tyle.


Napisano 01 marzec 2016 - 15:55

Szukanie samemu odpowiedniego banku to droga przez mękę bo jak przeanalizować 20 ofert, dlatego zleciłam to doradcy finansowemu 1doradca.pl aby wybrał najlepszą dla mnie propozycję.

Napisano 08 lipiec 2015 - 11:08

Brałam kredyt jakiś czas temu i muszę powiedzieć, że w sumie oferty banków wyglądały dla mnie bardzo podobnie. Ale na szczęście udało mi się dostać kredyt, bo teraz wkład własny ma wzrosnąć jeszcze bardziej, więc może być ciężej. W każdym razie jak przed skorzystałam z doradców finansowych, Finatio z Kielc i wszystko szybko i sprawnie poszło.


Napisano 01 kwiecień 2015 - 13:29

Jeśli do tego wkładu własnego brakuje niewielka kwota to możecie również szukać na inne sposoby. Są przecież darmowe pożyczki, ten tysiąc można przez AlfaKredyt dostać za darmo, bez odsetek. Tyle że w ciągu miesiąca trzeba to oddać. Macie na to kasę?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)