Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaki serwer i strona WWW dla firmy z sektora MSP?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 05 kwiecień 2018 - 15:01

Również polecam Hekko. Jest stabilne, niezawodne, w dodatku bardzo tanie. Działamy na tym serwerze od dosyć dawna - nic złego się nie dzieje. Najważniejsze dla jakości działania hostingu jest to, żeby też nie przesadzić. Wrzucicie tam ogromne serwisy, to wiadomo, że konto nie da im rady.

Napisano 06 marzec 2018 - 16:13

Nawet wczoraj kupowałem konto na Hekko z rabatem 80 proc. Kawał solidnego serwera. Jak dla mnie najważniejsze jest pilnowanie jakości i stawianie na takie parametry, które dadzą niezawodność. Tyle lat na tej samej usłudze i mamy święty spokój, a jednak mowa o jakościowych rozwiązaniach...

Napisano 02 luty 2018 - 16:02

Również uważam, że wystarczy konto dzielone. Mnie również nakłaniano do VPSa, a wybrałem po prostu dzielone w Hekko i zero problemów. Płacę poniżej 100 złotych, a wykorzystuję 1/5 pameterów jakie mam.

Miron92

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:42

Jeśli chodzi o hosting pod sklep internetowy to polecę netbomb.pl. Działa stabilnie a serwery są w Polsce. 


Napisano 12 styczeń 2018 - 16:04

Dzielone na hekko zdecydowanie wystarczy, nie ma żadnych problemów, usługa jest stabilna. Działamy od dawna na takich zasadach, nie mam potrzeby poważniejszej usługi, bo strony też mamy średniej wielkości. Dla nas najważniejsza jest stabilność działania tych usług.

Miron92

Napisano 02 grudzień 2017 - 09:30

Bez problemu, dla większości sklepów internetowych, wystarczy hosting współdzielony. 


Napisano 30 listopad 2017 - 16:09

Serwer musi gwarantować stabilność i niezawodność. Ogolnie takie usługi zapewniają wiele plusów. Hekko jest ok. Test darmowy, można łatwo ocenić jakość działania. Ale oczywiście parametry serwera zawsze należy dobierać pod swoje oczekiwania. Sami oceńcie, jakie macie potrzeby.

Napisano 01 sierpień 2017 - 15:16

Czy Hekko wystarczy pod stronkę firmową? Ludzie mi wmawiają, że potrzebuję VPSa. Czy poradzę sobie na normalnym koncie dzielonym?

Napisano 24 marzec 2017 - 16:20

Również mamy Hekko, jesteśmy tam od wielu lat i nigdy serwer nas nie zawiódł. Długo można wymieniać plusy, ale przede wszystkim chodzi tutaj o to, że sama usługa jest niezawodna. Nie ma awarii, wszysko fajnie śmiga, a w przypadku hostningów to właśnie ma zdecydowanie największe znaczenie.

Napisano 29 listopad 2016 - 16:32

Też mam dwa konta na Hekko. Bardzo tani serwer i przynajmniej jak na razie niezawodny. Nie sprawia nam żadnych problemów, działa szybko, solidnie, ale oczywiście wszystko jest kwestią dopasowania tego pod wasze oczekiwania. Czy zrobiliście to? Nie każde konto, każdemu serwisowi podoła.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)