Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Miejsce świadczenia usług hostingowych


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Miron92

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:45

Netbomb.pl ma odpowiednie pakiety hostingowe na każdą okazję. No i ich serwery są w Polsce. Wszystko działa więc bardzo szybko. 


Napisano 12 styczeń 2018 - 16:10

Hekko działa solidnie i niezawodnie, ma dobre parametry. W naszym przypadku sprawdzają się nawet najmniejsze pakiety. Kwestia takiego dopasowania wszystkiego, aby tylko spełniało to wasze oczekiwania. Testujcie - wszystko łatwo sprawdzić i ocenić.

Napisano 28 kwiecień 2017 - 15:05

Nie patrzcie na to - bez znaczenia jest. Faktura zależy od firmy, a nie lokalizacji serwerów. Kolejna kwestia, która ma znaczenie to podstawowe parametry usługi, jego niezawodniść. Patrzenie na lokalizację mija się z celem. To kompletnie nic nie daje.

Napisano 13 kwiecień 2017 - 15:04

Również na Hekko. A hosting, parametry? Chodzi głównie o zwrócenie uwagi na podstawowe kwestie. Zresztą - po to usługi mają darmowe okresy testowe, żeby łatwiej było to ocenić i sprawdzić, czy serwer wam pasuje. Nie potrzebujecie cudownych parametrów, potrzebujecie przede wszystkim podstaw.

Napisano 24 marzec 2017 - 16:09

Też hosting mam w Polsce, ale to przecież nie ma żadnego znaczenia ;-) Z drugiej strony jeśli kogoś wspierać, to raczej nasze firmy, prawda? Zwracajcie uwagę na kluczowe elementy, to one są decydujące. Parametry usługi, niezawodoność. Wszystko można sprawdzić podczas testów i to one właśnie powinny mieć dla was kluczowe znaczenie. Powodzenia ;-)

Napisano 10 luty 2017 - 16:29

Śmieszny temat. Hekko ma serwery w PL, a JUPE w Niemczech. I jakie to ma znaczenie? Żadne. Działam sobie na tych serwerach od dosyć dawna i jakoś wszystko działa pierwsza klasa, solidnie, niezawodnie - bez względu na lokalizację. A do wpisania w kosztów również to nie ma znaczenia.

Napisano 21 grudzień 2016 - 16:11

Zależy jaki macie hosting. Np. Hekko ma serwer w Polsce, ale już Jupe jest w Niemczech, tak więc niby oferta jednaj firmy, a dwie usługi położone w zupełnie innych krajach. Rozumiecie? Liczy się faktyczna lokalizacja serwera.

carlosss

Napisano 29 listopad 2016 - 23:57

;) https://esprzedaz.co...iany-na-allegro


Napisano 29 listopad 2016 - 15:52

Dobrze kminisz, ale nie wiem czy to na pewno łączy się z dodatkowymi kosztami. Przecież jak są programy do obróbki czy robienia galerii to mają te opcje dostępne tak saamo jak każde inne. A wytyczne, to nie wiem może na allegro?


Napisano 28 listopad 2016 - 23:10

Cześć, wtrącę się z nieco ogólnym pytaniem. Ma ktoś pojęcie jak teraz będzie trzeba robić miniatury na allegro? I one będą trudniejsze do ogarnięcia, więcej trzeba będzie pieniędzy na to wydać. Chciałabym dostosować też galerię do wymogów. Jakąś nowoczesną zrobić, teraz, zeby po zmianach nie musieć tego robić od nowa.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)