Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Pozycjonowanie stron – Google wprowadza zmiany


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

avve

Napisano 17 maj 2021 - 14:38

Przede wszystkim należy nie oszczędzać czasu na analizę wycen i ofert. Jest to najważniejszy element sukcesu Twojej strony. Nie śpiesz się i staraj się zrozumieć o co chodzi w pozycjonowaniu oraz podejściu które reprezentują poszczególne firmy. 


patiks

Napisano 17 maj 2021 - 12:46

Zmiany w algorytmie są wprowadzane cały czas, ale mówi się tylko o tych najgłośniejszych, które powodują znaczne zmiany w widoczności. Polecam poczytanie na ten temat tutaj: https://www.webrange...onowanie-stron/a wtedy wszystko powinno być w miarę jasne. Ogólnie takie działania dają rzeczywiście fajne efekty, ale potrzebna jest systematyczność i cierpliwość. W tym przypadku rezultatów nie będzie z dnia na dzień, lecz dopiero po czasie, ale będą coraz lepsze. 


gorgon

Napisano 05 lipiec 2020 - 12:44

Google to ciągle coś zmienia więc nie ma co się dziwić jak nagle algorytmy sprawią że spadniemy drastycznie w dół. Jakby się takie rzeczy działy i działania zaradcze nie dawały efektów to najlepiej wtedy audyt marketingowy zrobic http://ammf.pl/ . Specjaliści sprawdzą, wszystko przeanalizują i podpowiedzą jakie zmiany należy wprowadzić


sakira23

Napisano 18 maj 2020 - 07:28

Trochę denerwujące są te zmiany, google jest nieobliczalne


fashion.victim

Napisano 06 kwiecień 2020 - 05:25

Google wciąż wprowadza nowe zmiany, dlatego w przypadku pozycjonowania stron jest wiedza o nich i o tym, jak należy robić to prawidłowo, bo Google lubi potem karać. Dotyczy to zresztą nie tylko marketingu na szeroką ogólnopolską skalę, ale i tej lokalnej. Zobacz tu, czym jest pozycjonowanie lokalne i jak działa i dlaczego warto się nim zainteresować.


Martyneczka

Napisano 29 sierpień 2019 - 19:17

A przed pozycjonowaniem, zanim w ogóle sie na nie zdecydujemy to warto pomyśleć o jeszcze jednej rzeczy. A mianowicie o koncie firmowym google ;) Warto też czytać różnego rodzaju artykuły jak np tutaj https://www.proforma...gle-moja-firma/


mstawskam

Napisano 20 czerwiec 2019 - 19:02

Zgadzam się w 100 % z przedmówcami, lepiej nie próbować pozycjonowania samemu, jest to proces dość złożony i wymaga czasu, ale efekty są zachwycające :) Warto zwrócić się do firmy, która najlepiej się na tym zna, na przykład do Fox Strategy z Wrocławia https://foxstrategy....mieckie-google/.


Tomasz41

Napisano 26 listopad 2018 - 11:54

Jakby nie patrzeć pozycjonowanie to trudna sprawa i trzeba w niej mieć doświadczenie.

Warto sobie zerknąć na ten artykuł i dowiedzieć się jakich błędów się przestrzegać :)

https://www.vd.pl/5-...towych-sklepow/


Naster

Napisano 14 sierpień 2018 - 14:46

Na pozycjonowaniu trzeba po prostu się znać. Jest to bardzo zmienny marketing internetowy, więc do jego wykonania wynajmij profesjonalistów z https://solv.pl/uslugi/. Ja jestem zdania, że na reklamie nie powinno się oszczędzać, bo i tak dobrze wykonana zawsze się zwraca z zyskiem. 


ania123444

Napisano 30 marzec 2018 - 18:08

Jeśli chodzi o skuteczne pozycjonowanie to lepiej postawić na profesjonalistów niż bawić się samemu, bo można wyrządzić więcej szkód niż pożytku. Jedną z takich firm jest Coolbrand, która ma spore doświadczenie. Jakiś czas temu mojemu znajomemu wypozycjonowali stronę do top3 na kilka kluczowych fraz. Widać, że znają się na rzeczy i nie są z pierwszej łapanki. Raporty przesyłają też bardzo szczegółowe i dokładnie opisane. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)