Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Recyklingu będzie obowiązkowy dla firm


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 05 kwiecień 2020 - 17:31

Moim zdaniem jest to bardzo dobra decyzja. Moja firma także produkuje i zużywa dużo plastiku. Od samego początku korzystamy z usług zakładu recyklingu www.wtorplast-recykling.pl. Specjalizują się w skupie, przetwarzaniu i utylizacji plastiku. Swoje usługi wykonują profesjonalnie i terminowo.


MatrasKinia

Napisano 20 lipiec 2019 - 19:43

A ja uważam, że czasem lepszym rozwiązaniem jest współpraca z odpowiednią organizacją od odzysku odpadów i recyklingu, np.CP Recycling. Nie dość, że mamy problem odpadów z głowy, to jeszcze organizacja zajmuje się całą niezbędną dokumentacją i raportami :)


Napisano 05 maj 2018 - 14:12

Zgadzam się z @Wojtek541 bo robi tak coraz więcej firm, szczególnie gdy w procesie produkcji powstaje odpad z tworzyw sztucznych, butelek PET, styropianu itd. Można sprawdzić ofertę firmy bartontech, która również jest w stanie zająć się ich serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. 


Wojtek541

Napisano 18 lipiec 2017 - 07:51

Zgadzam się można też po uzyskaniu pozwoleń kupić urządzenia do przeprowadzania recyklingu, może to być dość dochodowy biznes. Jeżeli jednak będziecie szukać najlepszych rozwiązań to moim zdaniem warto sprawdzić firmę Bartontech prowadzą sprzedaż maszyn tego typu od najlepszych producentów. Maja zarówno maszyny nowe jak i używane, a w zakresie serwisu również nie trzeba nikogo szukać bo zajmują się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Doradztwo także na wysokim poziomie, bez zbędnych nacisków. 


Torcik66

Napisano 18 lipiec 2017 - 07:34

O recykling lepiej zadbać wiadomo ;)


Admin Moja Firma

Napisano 16 listopad 2013 - 08:18

Firmy usługowe, których działalność wiąże się z powstawaniem produktów w opakowaniach, zostaną objęte obowiązkiem odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych i poużytkowych. Tak wynika z rządowego projektu nowelizacji przepisów, którego pierwsze czytanie odbyło się wczoraj w Sejmie. Powrót do artykułu: Recyklingu będzie obowiązkowy dla firm

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)