Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika konradd

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez konradd (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 06-grudzień 18 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2097848 Pozycjonowanie sklepu internetowego

Napisano przez konradd w 19 kwiecień 2018 - 14:15 w Rozwój i promocja

Hmmm konkurencyjna branża, nawet bardzo. Banery, allegro, pozycjonowanie - spoko. Tylko jeśli właśnie o pozycjonowanie chodzi to warto w to zainwestować większą kasę, bo daje dobre efekty. Tylko niestety na efekty trzeba poczekać, ale warto. Ogólnie wejdź sobie na stronę https://cocoz.pl i poczytaj informacje, jest to dość dobrze wytłumaczone, prócz tego można się skontaktować i dopytać, bo to temat rzeka.
#2091524 Czas reakcji w monitorze ma jakieś znaczenie czy nie?

Napisano przez konradd w 13 marzec 2018 - 15:24 w Pozostałe (off topic)

Jeśli to monitor do biura to te ułamki sekund nie mają według mnie żadnego znaczenia. To się może liczyć w przypadku gier, w których nawet milisekundy się liczą. Do pracy Ci to nie będzie potrzebne. Monitory z 1 ms zwykle mają matrycę TN, ta z kolei ma gorszą jakość. Nie jakąś tragiczną, ale jednak gorszą. Do pracy lepiej jest postawić na wyższą rozdzielczość, uwierz mi. Coś czego powinnaś zacząć szukać to matryca z czasem reakcji na poziomie 4-5 ms, typ IPS, rozdzielczość przynajmniej Full HD, albo nawet lepsza. Przekątna to już dowolnie, ale najbardziej optymalna będzie 22-24". Polecam Ci wejść na iiyama-sklep.pl i albo się skontaktować z obsługą (dobrze doradzają, wypróbowałem), albo na własną rękę czegoś poszukać.
#2047313 spowodowanie kolizji po alkoholu

Napisano przez konradd w 17 lipiec 2017 - 13:22 w Sprawy karne

Miałem sprawę związaną ze spowodowaniem wypadku pod wpływem alkoholu i nie jest to nic przyjemnego. Dostałem grzywnę 10 000 zł  i zabrali mi prawko na 7 lat. Prokurator wnosił o dożywotnie pozbawienie prawa jazdy i rok więzienia, ale miałem dobrego prawnika i udało się sprawę zakończyć na w miarę na akceptowalnych przeze mnie konsekwencjach adekwatne do przewinienia, ponieważ z mojej strony też nie było odpowiedzialnym posunięciem wsiadanie po pijaku za kierownice. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego prawnika, to warto zgłosić się do adwokat Karoliny Liszki z GP kancelarii, ponieważ jest doświadczona w prowadzeniu tego typu spraw. Adwokat działa na terenie Krakowa, także jak z tamtą pochodzisz to się do niej zgłoś. Nie ma wygórowanych cen, także sprawdź...

 

Takim jak Ty to powinni odbierać prawo do obrony. Mordercy. Powinieneś zgnić w więzieniu, albo na ciężkich robotach.
#2046802 Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie?

Napisano przez konradd w 13 lipiec 2017 - 13:31 w Inne

To sprawdź Sushiberry, ja często stamtąd zamawiam. Czas oczekiwania w sumie standardowy jak to w Warszawie, ceny w normie, ale jakość super :)