Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Auto z USA - Wasze porady


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 czerwiec 2021 - 11:44

Polecam zakup auta z Ameryki za pośrednictwem SP Automotive. Firma rzetelnie wykonuje zlecenie i jest godna zaufania. Zakup samochodu za ich pośrednictwem to bezpieczna i bezproblemowa transakcja.


Torcik66

Napisano 26 czerwiec 2021 - 15:20

sam też mam dobre zdanie na temat firmy bid cars i ściągnięcia dwóch fordów z ameryki. Na ich stronie sobie sprawdzicie jak tam wygląda to kosztowo. Mam nadzieję, że pójdzie pomyślnie i oby udało się znaleźć wymarzone auto bo ja uwielbiam amerykańską motoryzację :D


Napisano 17 czerwiec 2021 - 09:23

Dzięki wielkie za pierwsze wskazówki, no na pewno z chęcią sprawdzę i zobaczymy co z tego wyjdzie. 


PawełP32

Napisano 17 czerwiec 2021 - 08:54

:)


Wojtek541

Napisano 15 czerwiec 2021 - 08:08

Też tak sądzę, uważam ze no musi być to opłacalne. Dlatego dobrze się zapoznać własnie z takim kalkulatorem na https://bid.cars/pl/shipping i też się skontaktować z obsługą, żeby się wszystkiego jeszcze dokładniej dowiedzieć. 


PawełP32

Napisano 11 czerwiec 2021 - 10:05

Przy dobrych markowych autach wydaje mi się, że będzie to na pewno opłacalne bo w usa takich samochodów nie brakuje, a po lekkich wypadkach drogowych często już ich się nie naprawia. Można poszukać na aukcjach i licytacjach, trudne będzie ściągnięcie samochodu do kraju. Jednak nam tutaj pomagała firma Bid Cars która się tym zajmuje od pomocy w licytacji do transportu i przewozu do kraju. Także mój CLS dotarł zgodnie z ustaleniami. 


Napisano 09 czerwiec 2021 - 08:48

Cześć,

Jakie macie doświadczenia i porady odnośnie zakupu auta z USA, gdzie warto szukać ofert i jaka firma pomogła Wam go ściągnąć do kraju?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)