Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak sprzedać samochód?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

fashion.victim

Napisano 25 marzec 2020 - 06:42

Sprzedaż samochodu wcale nie jest taka prosta, choć stron motoryzacyjnych, na których można wrzucić ogłoszenie nie brakuje. Trzeba jeszcze takie ogłoszenie dobrze przygotować.


tomeka

Napisano 05 luty 2020 - 20:15

Skup jest dobrą opcją szczególnie tak jak w moim przypadku było to auto specjalistyczne. Miałem do sprzedania busa z zabudową do mobilnych serwisów. Po wystawieniu odzew był praktycznie zerowy a ja potrzebowałem pilnie pieniędzy. Skup aut zaoferował mi dobrą kwotę przekazaną wprost do moich rąk.


Napisano 27 styczeń 2020 - 21:33

Spróbuj dodać ogłoszenia na stronę Ogłoszenia Wrocław ogloszenia-wroclaw.a7b.pl


ZEpR

Napisano 07 grudzień 2019 - 23:49

jeśli wystawiamy auto w interncie to warto zainwestować kilka złotych w fotografa. Dobre fotki przyciągają uwagę.


G0siaa

Napisano 14 wrzesień 2019 - 12:50

Swoje auto możesz sprzedać także w komisie samochodowym. Ja tak zrobiłam dwa lata temu i sprzedałam Opla Astre w komisie www.komislux.pl . Bardzo zależało mi na czasie ponieważ wyjeżdżałam za granicę.


adamzych

Napisano 09 sierpień 2019 - 12:45

Ja też ostatnio sprzedawałem auto i szukałem auto skupu w Warszawie Bemowo znalazłem firmę https://autoskupwars...arszawa-bemowo/ i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie a pieniądze dostałem do ręki od razu. 


Naster

Napisano 02 sierpień 2019 - 18:58

Najwygodniejszą formą sprzedaży samochodu są niewątpliwie skupy. Tam wszystko odbywa się w krótkim czasie i nie musisz czekać długi czas na pieniądze. Dlatego zawsze warto zastanowić się, czy nie będzie to najlepsza opcja. Sam całkiem niedawno sprzedawałem swój samochód w Kieleckim skupie https://autoskupkielce.pl/ i zaoferowali mi kwotę, która nawet pozytywnie mnie zaskoczyła. 


Skup Aut Warszawa

Napisano 07 czerwiec 2019 - 14:47

Zrobić foty dobra cena dobry opis i wystawić auto na jednym z największych portali ogłoszeniowych  lub wstawić auto do komisu wcześniej czy później odezwie się ktoś kto będzie zainteresowany jego kupnem  inna droga to sprzedaż auta do skupu mniejsza kasa za to szybka transakcja i po problemie  Skup aut Warszawa


Jacek33

Napisano 21 kwiecień 2019 - 11:53

Ja polecam skup aut samochodów. Bez zbędnych pytań przyjechali w ciągu godziny i odkupili ode mnie samochód za niezłą stawkę. 

To ich strona internetowa - https://autoskup.biz. Skupują wszystkie samochody, nawet uszkodzone. 


dominika44

Napisano 22 październik 2018 - 17:35

Jak zależy Wam na czasie, to najlepiej sprzedać samochód na skup. Nie wiem skąd jesteście, ale jak z okolic Krakowa, to warto wziąć pod uwagę firmę http://autoskup.krakow.pl u mnich proces zakupu przebiega sprawnie, nie marudzą nie kręcą nosem, tyle że ich interesują samochodu dość nowe w dobrym stanie z rocznika 2000-2017.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)