Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: TwinPower Turbo, a Twin-Turbo - różnice


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 22 wrzesień 2018 - 12:35

2.0 245KM to nie jest czasem N20? Mam dokładnie taki silnik,po vinie wychodzi N20B20

Napisano 21 lipiec 2014 - 21:12

problem jest taki, że gosc który wyjmuje turbine czesto nie potrafi jej prawidłowo zamontowac, nie uszkadzając jej lub nie brudząc. poza tym nikt nigdy nie wymienia oleju w takich firmach krzak, dlatego regeneracja najczesciej daje rezultaty na chwile.


Napisano 21 lipiec 2014 - 11:58

Dokładnie, zgadzam sie z Tobą mój przedmówco. Znam wielu takich gogusiów, co to tylko okazji szukają, żeby taniej naprawić, a robią z siebie wielkich posiadaczy nowych turbin. Co to za wstyd pytam, regeneracja? To normalka, jak każda inna kwestia w naprawach jakiś części...no nic, ja z kolei oddaję się w ręce: http://www.scanwir.pl/ i jestem póki co bardzo zadowolony. I też nie narzekam, regeneruję póki mogę...


Napisano 16 czerwiec 2014 - 16:44

No taka turbina to musi być coś...nie wiem czy mógłbym sobie na taką pozwolić. A co do regereracji, to chyba każdy kierowca, a przynajmniej zdecydowana ich większość ma lub miał kiedyś problem z turbosprężarką i oddawał ją do naprawy. Znam wielu co się nawet do tego nie przyznają, tylko mówią, że ooo, ja kupiłem sobie nową, bo co Ty stary, po co regenerować. Po co? po ekonomię odpowiadam, wystarczy tylko znaleźć sprawdzone miejsce, ja tu oddaję np. http://www.regmex.pl/, gdzie znają się na rzeczy i jazda...


Napisano 23 kwiecień 2014 - 16:06

też mam niezłą turbosprężarką, była raz regenerowana w http://www.turboreg.pl/ ale teraz działa bez zarzutu


Marek O

Napisano 21 marzec 2014 - 11:39

Mogę również polecić firmę Turbor zajmującą się regeneracją turbosprężarek. Na stronie http://turbosprezark...osprezarki.html znajdziecie zregenerowane turbosprężarki do konkretnych modeli samochodów.


Napisano 23 lipiec 2013 - 20:59

Szkoda że te wszystkie nowoczesne wynalazki się tak psują, ale cóż takie jest ich prawdziwe przeznaczenie w myśl "celowego postarzania produktu". Fakt ten zapewnia stały nieprzerwany dopływ gotówki przez serwis i sprzedaż części zamiennych, a w kolejnych latach sprzedaż nowych modeli aut spowodowany brakiem dalszej opłacalności naprawy wcześniejszych modeli auta.

Napisano 06 kwiecień 2013 - 15:12

Uszkodzona turbosprężarka to kłopotliwa kwestia. Dość często zdarza się w autach używanych o bliżej nieokreślonym przebiegu, ale znane są przypadki awarii turbosprężarek również w prawie nowych autach jeszcze na gwarancji. Duży wpływ na żywotność turbosprężarki ma sposób obchodzenia się z autem i dbałość o jego stan techniczny. Większość poruszających się po naszych drogach aut z turbodoładowanymi silnikami to samochody z silnikami diesla, ale sposób obchodzenia się z benzyniakami i objawy usterek są bardzo zbliżone.Dużo informacji jest na turbosprężarki uszkodzone Turbosprężarka w uproszczeniu składa się z części gorącej, czyli turbiny napędzanej energią wyrzucanych z silnika spalin i z części zimnej, czyli sprężarki budującej ciśnienie powietrza w układzie dolotowym. Obie części są ze sobą połączone a wirniki turbiny i sprężarki osadzone są na jednej osi. Oś ta jest wraz z wirnikami bardzo dokładnie wyważona przez producenta, aby sprostać ogromnym prędkością obrotowym. Oś jest również precyzyjnie osadzona na łożyskach smarowanych olejem silnikowym.

Admin Moja Firma

Napisano 06 kwiecień 2013 - 15:12

Komentarz do artykułu: TwinPower Turbo, a Twin-Turbo - różnice

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)