Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Najlepsza firma przeprowadzkowa warszawa


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 22 wrzesień 2021 - 21:50

W Warszawie najlepszą firmą zajmującą się przeprowadzkami jest Japa&Co i potwierdzi Ci to każdy, kto miał z nimi do czynienia. Są bardzo pomocni, no i zabezpieczą Ci wszystko porządnie, także nie musisz się przejmować, że coś dojedzie na miejsce uszkodzone. 


patiks

Napisano 26 sierpień 2021 - 09:27

Sprawdź, jak to wygląda w Adexim. Nie wiem, jak ci wycenią przeprowadzkę, ale po swojej wiem, że zostanie to ogarnięte na wysokim poziomie. Nie mieliśmy żadnych problemów, cele zostały zrealizowane i tak to powinno wyglądać. I tym samym radzę identyczne podejście do tej kwestii. 


Napisano 06 sierpień 2021 - 14:18

Faktycznie najlepiej sprawdzi się tutaj firma Japa&Co. Są zawsze świetnie przygotowani do każdej przeprowadzki i zapewnią Ci wszystko, co jest potrzebne, nawet kartony i folię, także z nimi kompletnie niczym nie będziesz musiał się przejmować. 


Napisano 20 lipiec 2021 - 12:00

Odezwij się koniecznie do firmy Japa&Co. Oni mają profesjonalne podejście i fajną ekipę, która ogarnia całą przeprowadzkę od początku do końca. Moim zdaniem jest to najlepsza firma od przeprowadzek. 


Napisano 19 czerwiec 2021 - 12:44

My cały biurowiec w Warszawie przeprowadzaliśmy z firmą z broniewskiego Przeprowadzki Warszawskie. 3 firmy nam odmówiły, tylko ekipa Pana Tomka podjęła się zadania i wyrobili sie w jeden dzień. Duża realizacja i duże zaangażowanie. Nie ma co gadać - polecam w 100%


Napisano 25 maj 2021 - 07:44

Również mogę polecić firmę Japa&CO, są profesjonalistami pod każdym względem i pomagają z przeprowadzką od A do Z. Mało gdzie znajdziesz tak kompleksowe podejście do całej przeprowadzki. 


patiks

Napisano 18 maj 2021 - 09:18

Ale porównaj sobie to, co oferują, do Adeximu. Serio. Zapytaj o wycenę, bo różnica może być spora, a u nich to poszło rzeczywiście tak, jak należy. Bez opóźnień, zgodnie z ustaleniami - tak, jak nam zależało. Organizowanie tego na własną rękę to raczej masakra - nie radzę. 


Napisano 23 kwiecień 2021 - 09:25

Najlepiej odezwać się do firmy Japa&Co, która ma największe doświadczenie i chyba najwięcej zadowolonych klientów na swoim koncie. Dzięki temu można mieć pewność, że oddajemy naszą przeprowadzkę w pewne ręce. 


Napisano 28 luty 2021 - 01:25

Jak przenosiłem się z Poznania do Warszawy, zleciłem transport całego dobytku firmie TM Transport24. Zlecenie wykonali wzorowo. Polecam usługi tej firmy, rzetelnie wykonała zadanie.


patiks

Napisano 09 luty 2021 - 10:25

Nie mam pojęcia, czy są najlepsi, ale przeprowadzkę organizował nam Adexim i wszystko poszło tak, jak chcieliśmy. Nie musieliśmy się zajmować w zasadzie niczym – tylko przygotowaliśmy rzeczy. Oni zabezpieczali meble. Całość zorganizowana jednego dnia i na tym nam zależało. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)