Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Któego dewelopera polecacie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 lipiec 2019 - 09:43

Kupiłam mieszkanie od Atala więc mogę ich polecać zwłaszcza że wszystko łącznie z odbiorem mieszkania przebiegało bez zastrzeżeń

biggy

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:44

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą: https://www.apm-development.com.pl/ Jak dla mnie - są super i zasługują w pełni na rekomendację. Mają wiele lat doświadczenia i wiele inwestycji za sobą, wg mnie udanych. Na tej podstawie można śmiało sobie o nich wyrobić zdanie. Ja uważam, że są super komunikatywni i bardzo pomocni. 


Arystokratka

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:03

No tylko ludzie czasami marudzą dla samego marudzenia. Coś o tym wiem z obserwacji.


Markko

Napisano 04 czerwiec 2019 - 11:36

Najlepiej poszukać opinii wśród ludzi, którzy już mieszkają w budynkach postawionych przez konkretnego deva. Wtedy wszystkie trupy wypadają z szafy.


Napisano 03 czerwiec 2019 - 14:58

My z żoną też podpisujemy się obiema rękami pod Home Invest. Super deweloper! Bardzo solidny i rzeczowy. Wszystko można szybko załatwić, a inwestycje, które prowadzą są naprawdę piękne. My wybraliśmy Willę Ochotę, ale nie był to łatwy wybór.

 


Arystokratka

Napisano 20 maj 2019 - 13:08

A co myślicie o Murapolu? Teraz ma wiele inwestycji na Śląsku.


chb14

Napisano 20 maj 2019 - 11:08

Polecam poczytać sobie opinie o poszczególnych deweloperach ale nie sugerować się jedynie opiniami, tylko zobaczyć jakie były ich wcześniejsze realizacje i czy standard ktory deweloper oferuje Wam odpowiada.  To Wy będziecie mieszkali w tym mieszkaniu i samodzielnie musicie zdecydować czy jest to dobra opcja dla Was.

 

Sprawdźcie również czy

jest rachunek powierniczy

czy mieszkanie ma dobry standard

i czy lokalizacja Ci odpowiada. 


Napisano 20 maj 2019 - 07:59

Widziałem, że ktoś tu już polecał, ale dołączam się do tych rekomendacji. Jak najbardziej w Warszawie warto postawić na Home Invest. Spora wiedza i doświadczenie, a to widać przy każdym kolejnym projekcie. Mile zaskoczyła mnie tez możliwość skorzystania z darmowej konsultacji z doradcą kredytowym, także nie mogło być lepiej.

 


JoannaKr

Napisano 17 marzec 2019 - 00:09

Ja akurat nie mam doświadczenia, ale moja siostra kupiła mieszkanie i była bardzo zadowolona ze współpracy z PCG. Wszystko przebiegło terminowo i zgodnie z umową. Sama się nad nimi zastanawiam, mieszkam we Wrocławiu i akurat budują teraz niezłe osiedle na wrocławskich maślicach (polecam obejrzeć deweloper wrocław maślice)

Deweloperów jest naprawdę wielu na rynku, dlatego grunt to postawić na sprawdzoną firmę.


Napisano 05 marzec 2019 - 12:53

Ja mogę Ci polecić z własnego doświadczenia Home Invest. Pewna i sprawdzona firma. Nie kantują, nie kombinują. Wszystko wiesz jak jest i nie ma zaskoczeń.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)