Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Najtańsze kawalerki w Warszawie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 02 maj 2021 - 15:14

Kawalerki znajdziesz na każdej stronie z ogłoszeniami nieruchomości, i nie tylko kawalerki, ale też domy, działki, mieszkania. 

Jeśli chodzi o kawalerkę w dobrej cenie, to wszystko jest kwestia negocjacji. W tej kwestii mogę ci polecić stronę Bank Nieruchomości


bajcepsme

Napisano 25 kwiecień 2020 - 01:40

Znajomy ostatnio znalazł fajną i niedrogą kawalerkę na https://houser.plwięc może tam spróbuj?


Napisano 27 styczeń 2020 - 12:45

Taka lokalizacja jest ok, będzie tam nawet taniej niż na Mokotowie ale z drugiej strony sam wolałbym jednak zamieszkać w bardziej atrakcyjnej lokalizacji i takim apartamentowcu jak Moko Concept Apartments. W takich budynkach są najładniejsze i bardzo komfortowe mieszkania


Ilonkabok

Napisano 15 listopad 2019 - 11:59

Kupienie mieszkania na Tarchominie jak najbardziej się opłaca. Pytanie tylko czego oczekujesz. Jeśli za priorytet uznajesz osiedle przyjazne rodzinie i cenę to super wyborem wydaje się być Osiedle Przystanek Tarchomin. Deweloper to Victoria Dom, a słyszałem o nich dużo dobrego od znajomych, którzy kupili u nich mieszkanie.


pawelszabla

Napisano 03 czerwiec 2019 - 08:49

Może uda się coś znaleźć na megamieszkania.pl. Polecam firmę nie naciągają na koszty, cenowo jest moim zdaniem wyjątkowo konkurencyjnie jak na warszawskie realia. Lokale mają dobrze zaprezentowane, zdjęcia są uczciwie zrobione, bez sztucznego upiększania.


Napisano 05 marzec 2019 - 12:52

Sprawdź Home Invest, wiem że w swojej ofercie mieli takie kawalerki. U nich zawsze świetna lokalizacja i wykończenie budynku.


Napisano 22 luty 2019 - 10:31

Tak, tak, tak! Home Invest wymiata- firma godna polecenia bez wątpienia Realizują świetnie i bardzo atrakcyjnie projkety.

 


Napisano 18 grudzień 2018 - 11:29

Ja kupiłam kawalerkę, a raczej moi rodzice, od Home Invest. Cenowo wyszło bardzo ok. Wiadomo jeszcze wykończenie i tak dalej ale jeśli chodzi o samo mieszkanie to oferta najlepsza wówczas w Warszawie.

 


Napisano 22 listopad 2018 - 08:34

Duża kawalerka, stan deweloperski oceniam świetnie - równiutko, szczelnie i gotowe do wykończenia. Home Invest - dziękuje! Sprawdźcie ich inwestycje bo cenowo wyszło super 😊


Napisano 15 listopad 2018 - 09:48

Najtańsze kawalerki są pewnie na niedrogich osiedlach na obrzeżach miasta, sprawdziłbym osiedle Warszawa przy al Jerozolimskich, tam są niskie ceny za m2


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)