Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak przyśpieszyć sprzedaż nieruchomości?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 03 marzec 2020 - 21:31

Warto skorzystać z usług biura nieruchomości, ja sobie chwalę, swoją sprzedałem z pomocą Góralczyk Nieruchomości, bardzo uczciwa firma z wieloma ciekawymi ofertami. Znaleźli kupca na dobrych warunkach.

G0siaa

Napisano 05 październik 2019 - 20:59

Na Twoim miejscu skonsultowałabym się z rzeczoznawcą majątkowym. Możliwe, że cena jest nieadekwatna do posiadanej nieruchomości i dlatego nie jesteś w staniej jej sprzedać. Ja w ubiegłym roku korzystałam z usług firmy www.taksator.info. Gwarantują pełen profesjonalizm oraz atrakcyjne warunki współpracy.


Napisano 02 październik 2019 - 12:17

Proponuję poczytać za tym problemem.

www.lokacja-nieruchomosci.pl

Osobiście doradzam usługę, która w stosunku do nieponiesionych strat jest na prawdę opłacalna. Zapraszam serdecznie. Pozdrawiam Piotr


Napisano 13 lipiec 2019 - 11:01

To prawda, ja też postanowiłem skorzystać z innych opcji niż od razu zlecać to dla biura nieruchomości, bo procenty od sprzedaży są naprawdę duże. W przypadku Prywatna Oferta skorzystałem z pakietu "wirtualny agent"  dzięki czemu za nieduże pieniądze miałem ogłoszenia na największych portalach, które również pomogli mi skutecznie stworzyć. Do tego mogłem skonsultować się z licencjonowanym pośrednikiem, uzyskać pomoc w realizacji transakcji, czy uzyskać ubezpieczenie OC. Duża wygoda i pewna skuteczność, bo dom poszedł w ciągu miesiąca bez schodzenia z ceny. 


JarekDon

Napisano 27 czerwiec 2019 - 23:24

Ciekawy temat, zobaczymy jak się rozwinie. Na pewno jest to teraz rozwijający się mocno dział, ponieważ rynek nieruchomości stale rośnie i ceny też z kolei idą w górę więc nikt nie chce z nich schodzić. 


Wojtek541

Napisano 23 czerwiec 2019 - 00:26

A czy słyszałeś już może o https://prywatnaoferta.pl/ jeśli jeszcze nie to zdecydowanie polecam sprawdzić, bo na pewno jest rozwiązaniem które przyśpieszy sprzedaż nieruchomości oraz ułatwi Ci zarządzanie ogłoszeniami. Za niewielkie pieniądze pójdzie to dużo, dużo szybciej. 

 

Korzystałem raz z tej opcji i również polecam  Udało mi się szybko sprzedać mieszkanie po rodzicach (w przeciągu tygodnia) i praktycznie nic nie schodziłem z ceny. Nie miałem czasu na zarządzanie ogłoszeniami także wolałem zapłacić kilkadziesiąt złotych i mieć spokój, a efekt i tak mnie pozytywne przerósł.


Torcik66

Napisano 07 czerwiec 2019 - 23:29

A czy słyszałeś już może o https://prywatnaoferta.pl/ jeśli jeszcze nie to zdecydowanie polecam sprawdzić, bo na pewno jest rozwiązaniem które przyśpieszy sprzedaż nieruchomości oraz ułatwi Ci zarządzanie ogłoszeniami. Za niewielkie pieniądze pójdzie to dużo, dużo szybciej. 


PawełP32

Napisano 05 czerwiec 2019 - 15:03

Cześć,

Czy macie może dla mnie jakieś porady, jak przyśpieszyć sprzedaż nieruchomości ale i jednocześnie nie schodzić za bardzo z ceny? Z góry dziękuję za wszystkie konkretne porady, które mi to ułatwią na przyszłość.

Pozdrawiam!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)