Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: WC: razem z łazienką czy osobno?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kolorowazelka

Napisano 13 maj 2019 - 06:49

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie łazienki połączonej z toaletą, im więcej osób mieszka w jednym mieszkaniu tym większy problem. Moi teściowie nawet rozdzielali swoją łączoną, bo za dużo czekało się na swoją kolej. U mojej siostry w czerwcu szykują się takie zmiany w łazience.  Gdzie szukaliście swojego wyposażenia łazienki, możecie coś doradzić? Troszkę informacji znalazłam w poradniku o wyposażeniu do łazienki http://blogseniora.p...e-do-lazienki/ na co jeszcze zwrócić uwagę? Obiecałam siostrze, że pomogę jej w zmianach w mieszkaniu i chciałabym sobie z tym poradzić.


Bartek299

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:22

Wydaje mi się, że lepiej osobno, choć zdania są podzielone. Apropo łazienki i wc to zastanawiam się nad zamówieniem https://wyposazeniel.../wc/podwieszane sadzicie, ze podwieszane toalety wygladaja lepiej od tradycyjnych czy gorzej? 


mtzd

Napisano 18 luty 2019 - 12:15

Najlepiej osobno, ale czasami nie ma wyboru oraz trzeba mieć razem (szczególnie jeśli pomieszczenie jest tak małe,ze nie mozna wydzielić osobno łazienki plus osobno wc....)

 

Typowe kołnierzowe miski już dawno są passe..... Nie dosć, ze nie wygladają zbyt dobrze, to jeszcze praktycznie niemożliwe jest ich odpowiednie doczyszczenie. Współczesne miski posiadają mini kołnierze, które skutecznie zatrzymują wodę,jednocześnie są proste w utrzymaniu w czystości. Szczególnie jeśli mają dodatkowo powłokę maxi clean.

Polecam szczególnie ceramikę Catalano

https://www.banyo.pl...5-Catalano.html


BarbaraGruszka

Napisano 17 luty 2019 - 11:11

Ciekawi mnie w jaką miskę wc zainwestowaliście? Woleliście bezkołnierzową czy z kołnierzem? 


aniolek

Napisano 30 grudzień 2018 - 21:53

Moim zdaniem osobno :) Natomiast należy sobie odpowiedzieć na pytanie- czy miska z kołnierzem czy bez? Wszystkie wady i zalety można przeczytać na https://www.dekoport...-o-wc-bez-rantui mi właśnie ten artykuł pomógł w dokonaniu dobrego wyboru :)


Mocca30

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:44

Preferuję osobno WC i łazienkę, dla mnie to kryterium kluczowe podczas wyboru mieszkań. Przy zakupie mieszkania zwracałem na to uwagę i odrzucałem mieszkania, w których WC było w jednym pomieszczeniu z łazienką. Wygoda jest spora, przy większej rodzinie nie wyobrażam sobie mieć jednej łazienki na wszystkie te osoby.


Napisano 06 grudzień 2018 - 13:38

Mieszkam w domu i u mnie jest osobno łazienka i wc. Dla mnie to dobre rozwiazanie jak ktoś ma potrzebne to nie musi czekać jak druga osoba prysznic skończy brać. Wc nie jest duże tak aby się zmieściła umywalka i sedes i tyle. Teraz jeszcze u mnie jest deska myjąca USPA zamontowana na toalecie bidet to by się nie zmieścił. W łazience jest więcej już tych urządzeń wiadomo prysznic, wanna, pralka, półki.

Admin Moja Firma

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:38

Na rynku nieruchomości z reguły można zaobserwować mieszkania, gdzie WC znajduje się w łazience. Deweloperzy w ostatnich latach często decydowali się na takie właśnie rozwiązanie argumentując, że klienci wolą mieć o kilka metrów większą sypialnię lub salon. Czy wybór takiego mieszkania to na pewno właściwa decyzja? Przed jej podjęciem warto zastanowić się, jakie plusy i minusy płyną z posiadania oddzielnego WC.

Powrót do artykułu: WC: razem z łazienką czy osobno?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)