Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zioła na lepszą pamięć – Rozmaryn, Kozieradka i Głóg


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aniolek

Napisano 22 maj 2020 - 15:21

Bardzo fajnie, że dzielicie się wiedzą w takim temacie. Ja bardzo lubię stosować różnego rodzaju zioła i suplementy, które je zawierają. W końcu to siła natury, więc naprawdę warto mieć ją na uwadze ;) Jakiś czas temu w oko wpadł mi wpis ze strony: https://www.herbaya....c-i-slaby-sluch znajdziecie w nim bardzo fajnie zebrane informacje na temat wpływu ziół na pamięć oraz słaby słuch. Mam nadzieję≤ że również komuś z Was te informacje akurat się przydadzą ;) 


Monika66

Napisano 20 lipiec 2019 - 13:44

Ja natomiast słyszałam że to również podobno łosoś pozytywnie wspomaga naszą pamięć, i jestem ciekawa ile w tym prawdy ponieważ mam możliwość kupowania go od http://www.mowilosos.pl/i tak się biję z myślami. Jak sądzicie, właćzanie łososia do swojej diety jest dobrym pomysłem?


Napisano 16 maj 2019 - 10:15

Jezeli inetersujecie się alternatymnymi sposobami poprawy funkcjonowania organizmu polecam zajrzeć na stronkę merlin-zdrowie.pl


Klasowa

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:53

Być może jest w tym jakaś metoda, ale z tego co wiem, to istnieją lepsze sposoby na to, by usprawnić swój mózg. To jak poprawić pamięć bez ziół i innych sztuczek? Wystarczy regularnie wykonywać pewne ćwiczenia. Efekty będą odczuwalne niemal od razu.


asari

Napisano 21 październik 2018 - 18:54

A słyszeliście może o ziołach o nazwie wąkrotka azjatycka inaczej gotu kola? Też bardzo dobrze poprawia pamięć i koncentrację, szczególnie w czasie nauki do egzaminów. Czasami używam jej też zamiast kawy, smakuje jak naturalna ziołowa herbata. Zamówiłam ją w sklep z ziołami - magiczny ogród, ale pewnie jest już powszechnie dostępna w sklepach zielarskich. Polecam przetestować.


Napisano 23 maj 2018 - 12:12

Ja mogę polecić z czystym sercem mieszankę ziół na "Pamięć i Koncentrację" ze sklepu internetowego Zielnik Jagi. Działa wyśmienicie, piłam ją regularnie przed sesją i pomogła mi ogarnąć cały materiał.

Napisano 12 marzec 2013 - 15:55

no na stronce http://www.naturala....1/lepsza_pamiec jest jeszcze

Napisano 22 marzec 2012 - 16:23

Na starość to już nic nie pomoże, może jak bym to jeszcze zapalił :P

Admin Moja Firma

Napisano 22 marzec 2012 - 16:23

Komentarz do artykułu: Zioła na lepszą pamięć – Rozmaryn, Kozieradka i Głóg

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)