Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Inteligentny dom – jakie daje możliwości?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

barakuda

Napisano 09 kwiecień 2020 - 13:09

Jakie możliwości? Wygodę przede wszystkim. Trzeba poszukać dobrego sklepu-hurtowni (Disan polecam, również sklep online) i zrobić rozeznanie. U nas mamy sterownie roletami, światłem, ogrzewaniem, odkurzaczem, brama wjazdowa również sterowana ze smartfona. Jest to bardzo wygodne. 


PawluM

Napisano 25 listopad 2019 - 19:33

Wręcz ogromne. Inteligentny dom można kontrolować i sterować oświetleniem, ogrzewaniem, roletami itp, będąc poza domem:) Fajna opcja według mnie warto poszczególnymi rozwiązaniami się zainteresować. Zobaczcie sobie tu produkty proponowane przez https://zamel.com/ Z nimi będziecie mogli stworzyć różne instalacje w swoim domu.


BarbaraGruszka

Napisano 19 luty 2019 - 07:55

System taki daje spore zwroty rachunków.  Z pewnością konkretne okresy zwrotu nakładów uzależnione będą od metodologii oraz opracowanej strategii obliczeń, a także samego systemu domu inteligentnego, a w zasadzie jego projektu. Każdy dom jest w koncu inny oraz są w nim zastosowane zupełnie inne systemy inteligentnego sterowania..... Warto jednak przyjąć, że bazowy okres to około 10 lat, jednak zwykle zwraca się to o wiele szybciej. 

http://automatykaprz...izsze-rachunki/

 

Na stronie jest to opisane. 


Torcik66

Napisano 28 grudzień 2018 - 19:06

Myślę, że jeżeli chcesz zainwestować sporo w dom to może warto także pomyśleć nad odpowiednim monitoringiem, który będzie chronił twój dobytek dlatego polecam zajrzeć do sklepu  JBPartner https://jbpartner.pl...ull-hd-360.html w którym znajdziesz dość szeroki wybór kamer wewnętrznych i nie tylko. Ja osobiście postawiłem na model KZ15 który ma szeroki zakres funkcji jak detekcja, funkcja aparatu, do tego automatyczne powiadomienia i wysoką jakość obrazu Full HD. 


Naster

Napisano 28 lipiec 2018 - 10:30

Każdy inteligentny dom powinien zawierać z całą pewnością klimatyzację, teraz jest to już standard w większości lokali. Dlatego jak poszukujesz dobrej i taniej klimatyzacji w Katowicach, to kupisz ją u  http://www.alkonsystem.pl/ oferują oni również montaż. 


martynakrakowska

Napisano 25 czerwiec 2018 - 12:06

Jeśli chodzi o instalacje inteligentnego domu to polecam zestaw czujników ruchu, czadu, gazu w połączeniu z alarmem daje nam duże możliwości ochrony swojego mienia, więcej informacji na hertzsystems.com


Kluska

Napisano 23 styczeń 2018 - 14:03

ROBYG w swoich mieszkaniach daje technologię smart house w cenie mieszkania, czytałam, że jest wiele możliwości rozbudowy. Jest to jedyny deweloper, który oferuje taki standard.


zimbol

Napisano 23 styczeń 2018 - 11:34

Wszystkiego na temat budowy domów, o wszystkich formalnościach, ale i praktycznych wskazówkach dowiesz się ze strony http://www.przytulny...mu-stan-surowy/


Napisano 16 styczeń 2018 - 11:28

A moim zdaniem warto właśnie szukać rozwiązań które ułatwiają nam życie i zarządzanie urządzeniami w domu. Ostatnio znaleźliśmy pilot uniwersalny sterownik WIFI Broadlink RM PRO+ który kupiliśmy w sklepie JBPartner. Urządzenie posiada wbudowany regulator temperatury z czujnikiem dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad temperaturą w domu. Idealna funkcja do sterowania urządzeniami grzejnymi z dowolnego miejsca. Można nim również kontrolować większość urządzeń domowych takich jak: TV, stereo, DVD, media center, markizy, gniazdka elektryczne, klimatyzacja,bramy garażowe itp. Nie kosztuje to wiele jak można zobaczyć na sklepie, a wygoda jest ogromna :)

Napisano 24 grudzień 2017 - 21:52

Sporo daje możliwości moja siostra taki właśnie posiada. Ja mam tyko urządzenia typu smart np inteligentną wtyczkę i czujnik czadu ze smarthome24 i też super sprawa a cenowo grosze to kosztuje


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)